بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره را کاهش میدهد در اورژانس حرکت برای مبارزه با کروناویروس تاثیر

مارک کارنی رئیس بانک مرکزی انگلیس (BOE), حرکات, در حالی که صحبت کردن در طول این بانک در سه ماهه تورم گزارش کنفرانس خبری در شهر لندن انگلیس در روز پنجشنبه ، 2, 2018.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

بانک مرکزی انگلیس (BOE) اعلام کرد چهار شنبه اضطراری کاهش نرخ بهره در تلاش برای محدود کردن تاثیر اقتصادی از جدید کروناویروس.

این اطلاعیه به شرح زیر تصمیم مشابهی توسط فدرال رزرو آمریکا هفته گذشته است. این ویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته در سراسر جهان گسترش و تأثیر است همه اقتصادهای بزرگ با پرواز لغو وحشت خرید و سختگیرانه قرنطینه اقدامات در برخی موارد. از صبح روز چهارشنبه, انگلستان به حال 382 تایید موارد coronavirus کشور از جمله وزیر بهداشت نادین Dorries.

“در آن جلسه ویژه, پایان روز 10 مارس سال 2020 کمیته سیاست پولی (MPC) رای دادند به اتفاق آرا به کاهش نرخ بانک با 50 واحد 0.25%,” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

بانک مرکزی همچنین اعلام کرد در دوره جدید-طرح بودجه برای حمایت از کوچک و متوسط شرکت ها و همچنین مراحل جدید برای کمک به بانک های تجاری قرض دادن بیشتر.

“پس از گسترش Covid-19 پرخطر و دارایی و قیمت کالاها به شدت کاهش یافته و بازده اوراق قرضه دولت رسیده تمام وقت پایین سازگار با کاهش مشخص در ریسک پذیری و در چشم انداز جهانی و انگلستان رشد” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “از شاخص های بازار مالی قطعیت رسیده اند سطح شدید.”

بازارهای سهام را دیدم یک عمده فروش در روز دوشنبه در بازگشت از اورژانس مستند در ایتالیا و در میان ترس از یک جنگ قیمت میان نفت-صادرات کشورها است.

استرلینگ کاهش یافت و بلافاصله پس از بانک مرکزی انگلیس تصمیم به $1.289 از $1.293 اما به سرعت پاک شده و کسانی که در ضرر و زیان است. در ضمن FTSE 100 باز در سیاه و سفید تجاری حدود 1.5 درصد بالاتر است.

یک ‘اشتباه’

آمار منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که اقتصاد انگلستان راکد در آخرین بخش از 2019. انگلستان تلاش با برخی از عدم اطمینان سیاسی در پایان سال است. این کشور نیز درگیر اقتصادی عدم قطعیت پس از آن تصمیم به ترک اتحادیه اروپا در سال 2016.

“اگر ما در حال حاضر در تلاش برای تشویق مردم به ماندن در خانه و نه در سفر و آنچه در زمین است کاهش نرخ قرار است انجام دهید؟,” جیم اونیل صندلی در انگلستان thinktank چتم هاوس گفت: “CNBC “Squawk Box اروپا” چهارشنبه.

“نرخ برش قسمت اعتصاب به عنوان یک اشتباه و بیش از حد به زودی از آنجا که آنها ممکن است نیاز به این گلوله اگر تقاضا می کند بسیاری ضعیف تر” اونیل که اصطلاح BRIC (مخفف است که مخفف بازار نوظهور اقتصاد برزیل و روسیه و هند و چین) نیز گفت.

نرخ قطع می آید به عنوان فرماندار مارک کارنی با توجه به پایان حکم خود را در این بانک در چند روز. اورژانس حرکت نیز به ارمغان می آورد نرخ به پایین به سطح دیده می شود پس از Brexit رای و شوک که باعث به اقتصاد داخلی است.

دیوید اوون ارشد اروپایی اقتصاددان در Jefferies گفت: در یک ایمیل جمعه که آن را بسیار غیر معمول برای بانک مرکزی انگلیس برای حرکت بین جلسات. “(آن) حتی نمی افتد در بحران مالی پس از بازار سهام سقوط کرده بود,” او گفت:.

محرک های مالی بیش از حد ؟

این تصمیم از سوی بانک مرکزی انگلستان نیز می آید فقط چند ساعت قبل از این کشور سرمایه گذاری رئیس با توجه به ارائه بودجه جدید برنامه. Rishi Sunak است که انتظار می رود به اعلام جدید محرک های مالی برای مقابله با تاثیر ویروس.

کارن Ward, رئیس استراتژیست بازار در جی پی مورگان مدیریت دارایی گفت: در یک ایمیل: “به اعتقاد ما هدف اقدامات مالی را به اثبات موثر تر (نسبت به کاهش نرخ).

“در کوتاه مدت کاهش نرخ بهره کمک خواهد کرد تا زمانی که آنها در حال بازی حمایت از قانون به فعال دولت محرک” بخش اضافه شده در ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>