بانک مرکزی انگلیس اصلی کاهش نرخ بهره از 0.75% تا 0.25%

مارک کارنی رئیس بانک مرکزی انگلیس (BOE), حرکات, در حالی که صحبت کردن در طول این بانک در سه ماهه تورم گزارش کنفرانس خبری در شهر لندن انگلیس در روز پنجشنبه ، 2, 2018.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد روز شنبه اضطراری کاهش نرخ بهره در تلاش برای محدود کردن تاثیر اقتصادی از جدید کروناویروس.

این اطلاعیه به شرح زیر تصمیم مشابهی توسط فدرال رزرو آمریکا هفته گذشته است. این ویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته در سراسر جهان گسترش و تأثیر است همه اقتصادهای بزرگ.

“در آن جلسه ویژه, پایان روز 10 مارس سال 2020 کمیته سیاست پولی (MPC) رای دادند به اتفاق آرا به کاهش نرخ بانک با 50 واحد 0.25%,” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

بانک مرکزی نیز اعلام کرد در دوره جدید طرح بودجه برای حمایت از کوچک و متوسط شرکت ها و مراحل جدید برای کمک به بانک های تجاری قرض دادن بیشتر.

“پس از گسترش Covid-19 پرخطر و دارایی و قیمت کالاها به شدت کاهش یافته و بازده اوراق قرضه دولت رسیده تمام وقت پایین سازگار با کاهش مشخص در ریسک پذیری و در چشم انداز جهانی و انگلستان رشد” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “از شاخص های بازار مالی قطعیت رسیده اند سطح شدید.”

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>