بانک مرکزی آمریکا نشان می دهد که بیشترین پوزیشن های نقدی پس از 9/11 حملات تقاضا برای پایان دادن به buybacks

شانون استاپلتون | ایسنا

سرمایه گذاران حرفه ای می رویم برای حاشیه در حالی که خواستار آن است که شرکت با استفاده از پول نقد خود را به خرید سهام و به جای بهبود ترازنامه خود را.

بانک مرکزی امریکا جهانی مدیر صندوق نظرسنجی برای ماه آوریل نشان دهنده سطح از احتیاط دیده می شود در بازار پس از تلاش برای جلوگیری از coronavirus را تعطیل بخش های زیادی از جهان را در فعالیت های اقتصادی و به طور ناگهانی متوقف طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ ایالات متحده است.

در میان قابل توجه ترین تحولات بود که این حرکت را به پول نقد.

مدیران گزارش میانگین مانده نقدی از 5.9% از 5.1 درصد در این نظرسنجی در ماه مارس فقط به عنوان آسیب از این ویروس آغاز شد. که بالاترین موجودی نقدی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

مایکل Hartnett رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در BofA تحقیقات جهانی گفت: او تفسیر این حرکت به پول نقد به عنوان “اوج بدبینی” به عنوان سهام تخصیص بازدید پایین ترین سطح خود از مارس 2009 زمانی که بازار کف و 12 سال bull بازار آغاز شد.

در همان زمان سرمایه گذاران به دنبال تغییرات شدید در شرکت های بزرگ پول نقد استفاده کنید.

فقط 5% می خواهید برای دیدن بیشتر به اشتراک گذاری buybacks پایین ترین سطح خود در 20 سال در حالی که 79% می خواهم برای دیدن بهبود در شرکت ترازنامه است که بالاترین سطح طی همان دوره است.

تقریبا تمام پاسخ دهندگان — 93% — در انتظار یک رکود اقتصادی جهانی در سال جاری و به دنبال شیب دار به کاهش درآمد انتظارات. وجود نظرات متفاوت که چگونه بهبود خواهد شکل بگیرد اما 52 درصد آن را به عنوان اینکه “U” شکل با یک تاخیر طولانی قبل از ترقی است. برخی از 22% ببینید “W” بازیابی با چندین قله ها و دره ها در حالی که فقط 17 درصد پیش بینی یک “V” شکل که در آن به بهبود است در مورد به عنوان یک تیز به کاهش است.

این نظرسنجی نشان دهنده عمیق تر نگرانی در مورد روند کوتاه مدت و همچنین امید برای بازیابی قوی در طرف دیگر.

در آخرین تحلیل گلدمن ساکس گفت: این پیش بینی جهانی تولید ناخالص داخلی به سقوط 35 درصد در سه ماهه دوم از سه ماه اول سال. وجود دارد انتظار می رود تیز تک به تک در نیمه دوم در حالی که هنوز زیر سرعت 2019 خواهد بود بالاتر از سه ماهه دوم شیرجه رفتن.

از دیدگاه سرمایه گذاری BofA بررسی پاسخ دهندگان گفت: خود را در موقعیت های بالا در حال ایالات متحده Treasurys به دنبال پول نقد دلار و فناوری و رشد سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>