واکنش در NHS لباس های حفاظتی مشاوره تغییر پس از کمبود

تغییرات ایمنی توصیه بر استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی در صورت کمبود را برانگیخته طوفان اعتراض.

اختلاف در آمد که در خط مقدم coronavirus بخش مراقبت های کارگر گفت: آسمان, اخبار, است که تیم خود را به آخرین جعبه محافظ hairnets و گفته شده بود دیگر “دو دستکش” و شروع به استفاده مجدد از لباسهای یکبار مصرف.

Coronavirus: Lockdown around the world
این چیزی است که زندگی بر روی زمین به نظر می رسد مانند آوریل سال 2020

او احساس تجدید نظر ارشاد در اطراف پوشیدن لباس های حفاظتی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 شد بر اساس سهام موجود به جای شواهد بالینی, بالا بردن نگرانی های ایمنی.

سلامت کارکنان قبلا دستور داده شده است به پوشیدن آستین یکبار مصرف مایع دافع لباس.

اما ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی که نشان دهنده بیمارستان تراست هشدار داد برخی می اجرا از منابع در 24-48 ساعت.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) خود را تغییر ارشاد در جمعه, درخواست پزشکان و پرستاران به کار بدون تمام طول لباس و به استفاده مجدد از اقلام “تا زمانی که تایید کافی مجهز است که در جای خود” به عنوان “برخی از سازش است که نیاز به بهینه سازی عرضه PPE در زمان کمبود شدید”.

این حرکت باعث عصبانی واکنش به آن نشان داد بیشتر 888 coronavirus بیماران فوت کرده در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن تعداد به 15,464.

بیشتر از Covid-19

Lights on London landmarks for carers in the UK.
لندن چراغ برای سرپرستان

انجمن پزشکی بریتانیا هشدار داده است که پزشکان و پرستاران نباید به خواسته “قرار دادن زندگی خود را در خط” برای نجات دیگران و گفت: PHE تصمیم بود “بیشتر پذیرش از وضعیت وخیم است که برخی از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در ادامه به پیدا کردن خود را در آنجا که دولت شکست”.

دکتر راب هارود رئیس BMA مشاوران کمیته گفت: “اگر آن پیشنهاد شده است که کارکنان استفاده مجدد از تجهیزات این باید آشکارا رانده شده توسط علم و بهترین شواهد به جای در دسترس – و آن را کاملا نمی تواند سازش حفاظت از بهداشت و درمان کارگران است.”

کالج سلطنتی پرستاری (RCN) تکرار این نگرانی و ادعا کرد این بود مشورت در مورد تغییر در هدایت و اضافه کردن آن را “غیر قابل قبول” اگر PPE بود نه ارائه شده در مراکز بهداشتی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مدیر اجرایی خانم دونا Kinnair گفت: “تنها صدا شواهد علمی و یا نگرانی های ایمنی باید تغییر هدایت.

“کادر پرستاری نیاز به فراهم حفاظت مناسب کامل متوقف شود.”

این RCN قبلا گفته اعضای آن حاضر به درمان بیماران به عنوان “آخرین راه حل” اگر کافی PPE نمی توان ارائه شده است.

حداقل 50 NHS کارگران در حال حاضر مرده پس از عقد قرارداد coronavirus.

کمبود PPE در مواجهه با کارکنان خط مقدم بوده است تاکید توسط بیمه خدمات درمانی کارگر در یک واحد مراقبت های ویژه در عمده COVID-19 تروما در مرکز لندن.

صحبت خواست نامش فاش نشود به اسکای نیوز گفت: “این احساس بسیار شبیه به آن متکی چقدر سهام آنها به عنوان راهنمایی بالینی.

“از آنجا که اگر آن را راهنمایی بالینی آنها را تعیین کرده اند و چه پایین ترین و امن ترین عمل خواهد بود از دریافت کنید.

“اگر آنها می گویند این است که استاندارد ما باید در بخش های ويژه و سپس هنگامی که آن را به نظر می رسد چیزی کم می شود سپس آنها می گویند ما در واقع نیازی به پوشیدن است که هر که پس از آن می شود بسیار مشکوک.

“مشکل این است که آن را (هدایت) همواره در حال تغییر است به دلیل آن است که بسیار متکی به سهام نه بر شواهد.”

وی افزود: “من شما را پر از اعتماد به نفس.”

او نگران بود که ایمنی کارکنان بود که در معرض خطر قرار داده به دلیل عدم استفاده از لباس های مناسب.

وزیر بهداشت مت Hancock خواسته است بیشتر شرکت های بریتانیا به داوطلب به PPE و بستری او را “عشق قادر به موج گرز سحر و جادو” برای افزایش منابع.

زعفران Cordery معاون اجرایی بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان گفت که امیدوار است این اختلال در عرضه کوتاه بود و لباسهای آغاز ورود “به طور مداوم و قابل اعتماد به جای در زمان متناسب و شروع می شود”.

ویلز دولت گفته است که آن را در حال حاضر پیش بینی نشده است و هر گونه اختلال در آن PPE لوازم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>