با توقف پروازها به قفل کردن ایتالیا به عنوان کارشناسان هشدار می دهند محدودیت در اینجا به ماندن

بریتیش ایرویز به لغو تمام پروازها به مقصد و از ایتالیا پس از تمام ملت قرار داده شد در مستند در پاسخ به شیوع کروناویروس.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را تا به حال در تماس با مشتریان به دلیل پرواز امروز که میلیون ها نفر از ایتالیایی ها در به طور معمول در شهرهای شلوغ مثل رم و میلان از خواب بیدار شد به خیابان ها خلوت و سکوت وهم آور.

برخی از پروازها نیز لغو شده و برای روز شنبه.

ایتالیا در حال حاضر در اروپا بدترین شیوع و کارشناسان هشدار اوج گسترش ممکن است می رسند تا اواسط ماه مارس در شمال, تا کنون در این کشور سخت ترین ضربه منطقه و احتمالا بعد از آن در مناطق دیگر.

“شهروندان باید بدانند که این است که در مورد تغییر شیوه زندگی خود را فقط برای یک یا دو هفته” گفت: سر از مرکز ملی اپیدمیولوژی, Stefania Salmaso.

او گفت: ANSA اخبار آژانس که محدودیت “به احتمال زیاد نگهداری شود برای مدت زمان طولانی”.

این اقدامات جدید اعلام کرد اواخر روز دوشنبه در سرکوب جنبش و فضاهای عمومی. آنها گسترش مراحل در حال حاضر گرفته شده در غنی شمالی منطقه لمباردی و بخش هایی از استانهای همسایه.

بیشتر از Covid-19

تمام مجامع عمومی ممنوع, رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات فوتبال به حالت تعلیق درآمد و جنبش است که به شدت محدود در سراسر کشور در تلاش برای مهار COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

مدارس و دانشگاه ها بسته خواهد شد حداقل تا 3 آوریل و اسکی در حال تعطیل.

Coronavirus spread 10 January - 6 march
چگونه coronavirus گسترش یافته است

“زمان در حال اجرا است گفت:” نخست وزیر جوزپه کرد. “همه باید انجام بخشی خود را.”

وزارت امور خارجه بریتانیا هشدار داده است انگلیسی ها در برابر همه اما ضروری سفر به کل کشور است. و مردم پس از رسیدن در انگلستان از هر نقطه در ایتالیا گفته شده به خود منزوی برای 14 روز.

ایتالیا تا کنون گزارش 463 ویروس-مرگ و میر ناشی ازافزایش تقریبا 100 در یک دوره 24 ساعته و بیش از 9000 تایید عفونت در بیش از دو هفته است.

خط مقدم کادر پزشکی باید تشبیه شیوع بیماری به یک “سونامی”, قصه های بی پایان شیفت و دراماتیک انتخاب در تصمیم گیری که به درمان با فضای محدود در بخش های مراقبت ويژه.

در نادر پیروزی پزشکان مرد گفت: شناخته شده به عنوان بیمار 1 منتقل شده است از بخش مراقبت های ویژه برای اولین بار از او تست مثبت در 21 فوریه – تحریک بحران در ایتالیا.

این مرد 38 ساله که تنها به Mattia شروع تنفس خود را با فقط مقدار کمی از اکسیژن کمک و گفت: پزشکان در سن ماتئو بیمارستان در پاویا.

اقدامات جدیدی مقدار به بزرگترین محدودیت حرکت برای 60 میلیون ایتالیایی پس از جنگ جهانی دوم است.

مردم فقط می توانید حرکت در اطراف برای کار برای نیازهای بهداشتی و یا شرایط اضطراری و یا کس دیگری در خانه بماند. هر کسی رفت و آمد را برای پر کردن در یک سند اعلام دلایل خود را و آن را حمل با آنها.

The whole of Italy is being put on lockdown as the country tries to contain the coronavirus outbreak.
تصویر: ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته است که ترغیب مردم به ماندن در خانه

دولت ایتالیا گفت: فروشگاه های مواد غذایی باقی خواهد ماند و باز به دنبال سرکوب ترس از کمبود و هشدار در برابر وحشت خرید.

“وجود ندارد – در واقع آن را اجرا می کند بر خلاف اندازه گیری را انگیزه – به عجله برای خرید مواد غذایی و یا کالاهای دیگر است که می تواند خریداری شده در روزهای آینده. منابع غذایی تضمین خواهد شد,” دفتر نخستوزیر در بیانیه ای گفت.

اما مردم شده اند و دیوانه وار خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات در سوپر مارکت ها, ایتالیایی, به گزارش رسانه ها از جمله فروشگاه ها باز ماندن در شب.

کافه ها و رستوران ها تنها مجاز به باز کردن بین 6 صبح تا 6 اما باید قادر به تضمین مشتریان حداقل یک متر از هم جدا.

این انتظار می رود که دولت برای تصویب اقدامات اضطراری به ارزش حدود €10bn (£8.7 میلیارد دلار) گفت: وزیر صنعت استفانو Patuanelli.

Coronavirus spread 10 January - 6 march
چگونه coronavirus گسترش یافته است

بیش از 300 ایتالیا مرگ و میر در منطقه لومباردی – که شامل مالی این کشور سرمایه میلان.

حدود 5 درصد از موارد تایید شده در ایتالیا منجر به مرگ شده است تا کنون ساخت بر نرخ مرگ و میر بالاتر از در دیگر نقاط جهان که در آن دانشمندان آزمایشی تخمین زده می شود بین 1 تا 3%. این مرگ و میر در لومباردی می ایستد در 6 درصد.

دکتر جیووانی Toni از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت نسبت به بالا رای دادن به این واقعیت است که ایتالیا جهان قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و متوسط سن آن ویروس مربوط مرده است 80.

اما روشن نیست که چگونه این ویروس تا به حال شده است در گردش در کشور قبل از آن شناسایی شد که می تواند کمک به ظاهرا میزان مرگ و میر بالاتر. و وجود افراد جوان که در حال آلوده بیش از حد.

در همین حال شش زندانی را کشته و چندین نفر دیگر را در صعود به پشت بام زندان زیر اعتراضات در سراسر مختلف زندان در ایتالیا بیش از محدودیت در تماس مستقیم بین زندانیان و خانواده های آنان است.

در جنوب Puglia, Basilicata, Calabria, Campania و ملیس را دیده اند فقط ده ها تن از COVID-19 موارد بین آنها و یک تعداد انگشت شماری از مرگ و میر.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از هجوم توده مناطق جنوبی هشدار داده اند افرادی که می رسند از شمال مناطق قرمز که آنها را برای رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 3,900 که مردم در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین به کانون شیوع.

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

اما او استقبال ایتالیا دشوار اقدامات اشاره به چهار کشور چین, کره جنوبی و ایتالیا و ایران – اختصاص 93 درصد از موارد در سراسر جهان است.

در دیگر coronavirus تحولات:

 • چین جمهوری خلق چین در بازدید ووهان مرکز از شیوع کروناویروس به عنوان کشور مشخص شده راست سومین روز از هیچ محلی منتقل coronavirus موارد خارج از هوبئی
 • رئيس جمهور از پارلمان اروپا Davide Sassoli است که در انزوا در بروکسل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از سفر به ایتالیا.
 • سه مرگ و میر ثبت شده در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در سیاتل ایالت واشنگتن است که مربوط به 19 مرگ و میر در کل
 • گردشگران داخلی شده اند مجاز به ترک هتل تنریف پس از دوره خود را از قرنطینه به پایان رسید
 • لبنان ضبط شده خود را برای اولین بار ویروس مرتبط با مرگ, با توجه به پخش در کشور
 • لهستان لغو همه حوادث در مقیاس بزرگ بیش از شیوع
 • جمهوری چک مدارس بسته و ممنوع حوادث میزبانی بیش از 100 نفر
 • آلمان اعلام کرده است برای اولین بار دو مرگ و میر – کشور بیش از 1,100 عفونت
 • مادرید منطقه ای رئیس جمهور می گوید: همه مدارس و دانشگاه ها در این منطقه را به مدت دو هفته
 • در ایرلند همه راهپیمایی های برنامه ریزی شده برای روز سنت پاتریک در 17 مارس لغو شده اند
 • Coronavirus-ضربه بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی است که بیش از 140 انگلیسی ها در هیئت مدیره وارد بندر در اوکلند کالیفرنیا
 • ایران به طور موقت منتشر شده در مورد 70,000 زندانیان به عنوان coronavirus موارد یافت

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته

شیوع ویروس: پاسخ سوالات شما #AskSkyNews در ساعت 12: 30 pm روزهای هفته

آیا شما یک شهروند بریتانیا گیر در شمال ایتالیا ؟ در ارتباط با داستان خود را:

:: WhatsApp – 07583 000853
:: ایمیل – [email protected]

:: ‘گزارش خود را در آسمان ها نرم افزار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>