با مجموعه ای برای کاهش 12,000 شغل به عنوان coronavirus بحران خلبان پرواز

بریتیش ایرویز در دوره را به 12,000 کارگران بیش از یک چهارم از نیروی کار خود را کار برکنار پس از سقوط در سفر جهانی با توجه به کروناویروس بحران است.

هواپیمایی شرکت IAG گفت: بازسازی و رفع اشکالات برنامه که در درجه اول تحت تاثیر قرار BA, بود, بودن قرار داده و به اتحادیه های کارگری آن را به عنوان نگاه به آینده فراتر از COVID-19 همه گیر و ارتینگ از اکثریت قریب به اتفاق از ناوگان خود را.

آن منعکس شده این شرکت گفت: گروه عامل زیان €535m در طول سه ماهه اول سال – که بیشتر آن مربوط به کارشناسی.

British Airways' chief executive, Alex Cruz has told Sky News the IT problems that stopped flights this weekend are not due to the outsourcing of jobs to India.
تصویر: BA رئیس الکس کروز گفته است که کارکنان در نامه ای که شرکت هواپیمایی باید شکل برای آینده

IAG گفت: انتظار می رود این وضعیت به وخامت در زمان سه ماهه دوم.

بیانیه خود گفت: “با توجه به تاثیر COVID-19 در عملیات جاری و انتظار است که بهبود تقاضای مسافر تا سال 2019 سطح را چندین سال بریتیش ایرویز به طور رسمی به اطلاع آن اتحادیه های کارگری در مورد پیشنهاد تجدید ساختار و رفع اشکالات برنامه.

“طرح باقی می ماند و موضوع را به مشورت اما این احتمال وجود دارد که آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000 از آنها.

“همانطور که قبلا اعلام بریتیش ایرویز را availed خود را از انگلستان COVID-19 کار حفظ طرح و furloughed 22,626 کارکنان در ماه آوریل است.”

بیشتر از کسب و کار

شرکت هواپیمایی است که نه تنها در احساس فشار با رقبا به دنبال کمک به دولت برای کمک به نگه داشتن آنها را در هوا فراتر از یخ در پرواز.

لوفت هانزا است که درک می شود در مذاکرات بیش از یک €9bn وام از مالیات دهندگان آلمانی در حالی که ویرجین آتلانتیک اذعان کرده آن را سقوط خواهد کرد و بدون کمک اضافی در میان وام مذاکرات با دولت بریتانیا.

Ryanair chief Michael O'Leary laid into Virgin Atlantic boss Sir Richard Branson over his plans to take state aid for his business
‘برانسون می تواند با قرار وثیقه خود را’

در نامه ای به BA را 42,000 کارگران اجرایی الکس کروز گفت: این شرکت هواپیمایی تا به حال به “اقدام در حال حاضر” به عنوان وجود دارد “هیچ نجات دولت ایستاده برای کارشناسی” و یا وام است که حل و فصل آن در دراز مدت چالش است.

او نوشت: “ما نمی دانیم که کشور را بازگشایی مرزهای خود را و یا زمانی که مستندات بلند خواهد شد و بنابراین ما باید به reimagine و تغییر شکل ما هواپیمایی و ایجاد یک آینده جدید برای مردم ما مشتریان ما و مقصد ما خدمت می کنند.”

آقای کروز افزود: “این شده است یک پیام دشوار به نوشتن و من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم نیاز به ارسال.

“من می دانم که چگونه محکم گره با خانواده است و چقدر نگران شما خواهد بود نه تنها برای خودتان بلکه برای همکاران خود ،

“ما باید قاطعانه در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که بریتیش ایرویز قوی در آینده و در ادامه اتصال بریتانیا با جهان و جهان با بریتانیا است.”

این شرکت به جزئیات که در آن مناطق از کسب و کار شد و به احتمال زیاد به تحمل فشار از حد انتظار کاهش است.

این حدود 4,500 خلبانان و 16,000 خدمه کابین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>