اندرو Jassy ارشد اجرایی از خدمات وب سایت برای Amazon.com Inc. ، صحبت می کند در طول سال 2019 CERAWeek توسط IHS Markit کنفرانس در هوستون در تاریخ 11 مارس 2019.

F. کارتر اسمیت | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون بازار پیشرو ابر کسب و کار عبور از 10 میلیارد دلار درآمد برای اولین بار در سه ماهه اول. در $10.22 میلیارد آمازون خدمات وب, درآمد, رشد 33 درصد به صورت سالانه این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند $10.33 میلیارد دلار در سه ماهه اول درآمد اگر چه مقایسه نتایج با برآورد ساده نیست با توجه به این که کروناویروس در سراسر جهان در سه ماهه.

Alibaba, Google, IBM, Microsoft و Oracle همه همچنان به دنباله AWS حتی به عنوان رشد آن کند شده است. مایکروسافت در نظر گرفته است که شماره 2 ابر زیرساخت های ارائه دهنده فاش نمی کند درآمد اگر چه آن گفت: درآمد حاصل از ابری Azure رشد 59 درصد در سه ماهه.

AWS تحویل 13.5% از آمازون درآمد کل. راه اندازی در سال 2006 AWS در حال حاضر بزرگتر از همه اوراکل که تاسیس شد تقریبا 30 سال قبل است. اوراکل در گزارش سه ماهه درآمد در ماه گذشته از $9.8 میلیارد دلار است.

درآمد عامل از AWS بالغ بر $3.08 میلیارد دلار بود که تا 38 درصد و بالاتر از $2.96 میلیارد FactSet اجماع برآورد. که با این نسخهها کار به 77 درصد از آمازون به طور کلی عامل درآمد.

آمازون سهام کاهش یافته و حدود 4 درصد بعد از ساعت درآمد نتایج.

تحلیلگران گلدمن ساکس led با هیت تری که خرید امتیاز در آمازون سهام خود را مطرح برآورد اول و سه ماهه دوم AWS درآمد در یک توجه داشته باشید توزیع به مشتریان در هفته گذشته.

“ما شریک چک در ادامه به منعکس کننده قدرت نسبی در AWS پلت فرم به عنوان افزایشی تقاضا از مشتریان به سرعت بخشیدن به مهاجرت به ابر, ارائه کامل مجازی-دسکتاپ پوشش (AWS فضای کاری) و دیگر کار از خانه و کسب و کار تداوم نیاز دارد به نظر می رسد بیش از جبران اختلال از دیگر چرخه فروش و تاخیر در برنامه ریزی مهاجرت آن را به عنوان اولویت های منتقل شده در محیط فعلی” از تحلیلگران نوشت.

در سه ماهه AWS اعلام کرد معاملات با 3M بوندسلیگا و حامل.

AWS نزدیک به 10 میلیارد دلار را در سه ماهه چهارم, هنگامی که آن را تحویل $9.95 میلیارد دلار در سال درآمد.

تماشا کنید: IG گزارش: برخی از اخلاقی نقض اما جدی در نتیجه تحت تاثیر قرار نمی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net