اندی Jassy مدیر عامل شرکت آمازون خدمات وب صحبت می کند در سال 2019 CERAWeek توسط IHS Markit کنفرانس در هوستون, تگزاس, در تاریخ 11 مارس 2019.

Aaron M. Sprecher | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون ابر کسب و کار برداشت تا $9.95 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه چهارم, در حال رشد سریع تر از تحلیلگران انتظار داشتند.

Amazon Web Services درآمد رشد 34.0% به صورت سالانه در سه ماهه آمازون در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet پیش بینی کرده بود $9.81 میلیارد دلار در AWS درآمد یا 32 درصد نرخ رشد. رشد درآمد پایین بود پی در پی از 34.7 درصد در سه ماهه قبلی است.

در حالی که AWS نشان دهنده تنها 11 درصد از آمازون درآمد کل آن را همچنان به عنوان شرکت گاو پول نقد پس از سالها تسلط در بازار در مقیاس بزرگتر از Alibaba, مایکروسافت, گوگل و شرکت های دیگر.

از $3.88 میلیارد دلار درآمد عملیاتی است که آمازون گرفته شده در سه ماهه چهارم $2.60 میلیارد دلار از آن یا 67 درصد بود که نسبت به AWS. عامل درآمد از AWS شد بیش از $2.45 میلیارد اجماع برآورد در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

AWS همچنان به رشد سریع تر از آمازون و آمریکای شمالی و بین المللی در بخش کسب و کار اگر چه رشد آن شده است به طور پیوسته روند رو به پایین. دویچه بانک تحلیلگران رهبری لوید Walmsley با اشاره به های اخیر اجرایی تغییرات در یک توجه داشته باشید توزیع به مشتریان در ژانویه 13 و پیشنهاد کرد که همراه با فشارهای رقابتی و کندتر از شرکت های بزرگ در حال حرکت برنامه به آمازون ابر “تاکید افزايش خطر بیشتر کاهش سرعت در AWS.”

رقیب اصلی به AWS مایکروسافت Azure cloud. مایکروسافت Azure cloud رشد درآمد شتاب پی در پی در سه ماهه چهارم سال آینده در 62 درصد از 59 درصد در سه ماه قبل اگر چه مایکروسافت فاش نمی کند لاجوردی درآمد به دلار.

در سه ماهه چهارم وزارت دفاع ایالات متحده اعطا مشترک شرکت دفاع زیرساخت (جدی) ابر قرارداد به ارزش 10 میلیارد دلار بیش از یک دهه به AWS اما به مایکروسافت است. آمازون به چالش کشیدن این جایزه در دادگاه فدرال.

همچنین در سه ماهه چهارم آمازون اعلام کرد یک ابزار به طور خودکار برای بررسی کد منبع یک سرویس مبتنی بر کاساندرا منبع باز نرم افزار پایگاه داده, محاسبات زیرساخت برای سرعت در رسیدگی به تقاضا از 5G دستگاه ها و دیگر محصولات جدید در آن سالانه AWS دوباره اختراع کنفرانس در لاس وگاس. AWS همچنین اعلام کرد معاملات با BP روباه و نوارتیس.

تماشا کنید: آمازون ابر ادعای برتر بودن به مایکروسافت معتبر است می گوید گلدمن را هیت تری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im