یک فورد اسکورت به نمایش در نمایندگی فورد در شانگهای چین در روز پنج شنبه, جولای 19, 2018.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

چند خودروسازان در روز دوشنبه بازگشایی شد و یا در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد کارخانه ها در چین پس از تمدید تعطیلات shutdown با توجه به کروناویروس است که در حال حاضر مسئول بیش از 900 مرگ و میر در کشور است.

فورد موتور از سر گرفته تولید خودرو در آن گیاهان در چونگ کینگ و Hangzhou با توجه به اندرسون چان یک سخنگوی این شرکت. این معلوم نیست که این امکانات را به طور کامل بازگشایی به ظرفیت خود را قبل از خاموش شدن آن آغاز شده و در اواخر ماه گذشته. این در دیربورن میشیگان بر اساس خودروساز در عمل شش مجمع گیاهان در کشور است.

“ما در حال گرفتن یک رویکرد تدریجی در ramping تا عملیات تولید بر اساس تقاضای بازار و بدون به خطر انداختن ایمنی کارکنان” چان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC. “ما به دقت نظارت بر وضعیت و همکاری نزدیک با مقامات دولتی مربوطه و ذینفعان در برنامه ریزی و عمل درآمده است.”

تسلا با توجه به رویترز و رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه بازگشایی آن شانگهای gigafactory. تسلا در Jan. 30 گفت: این انتظار می رود یک به یک-و-نیم-هفته تاخیر در رمپ از آن مدل 3 سدان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. سخنران برای تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیگر خودروسازان مانند جنرال موتورز و ژاپن بزرگترین automakersare آماده سازی خود را راه اندازی مجدد چین عملیات در روزهای آینده و هفته توجه کنند.

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا, Inc., در حال سخنرانی در مراسم, در این شرکت Gigafactory در شانگهای چین در روز سه شنبه, ژان. 7, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

ملی چین کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گفت: بیش از وجود دارد 40,000 تایید موارد coronavirus در کشور با بیش از 900 مرگ و میر ناشی از پنومونی کشنده مانند ویروس. کانون ویروس اعتقاد بر این است ووهان عمده خودکار hub و دانگ فنگ موتور یکی از بزرگترین و متنوع ترین سرمایه گذاری مشترک خودروسازان در چین است.

GM سخنگوی جیم قابیل در دوشنبه CNBC گفت که این شرکت بزرگترین خودروساز آمریکا در چین – برنامه شروع به بازگشایی آن 15 مجمع گیاهان در کشور بیش از یک دوره دو هفته ای شروع Feb. 15. لایه دهانه گفت: می توان بر اساس عرضه پایه در دسترس بودن کارکنان بهداشت و درمان نگرانی ها و دولت های محلی توصیه.

تویوتا موتور در این هفته در حال آماده سازی آن چهار گیاهان برای از سرگیری عملیات شروع “هفته بعد و فراتر از آن” با توجه به شرکت بیانیه جمعه. اریک غرفه سخنگوی تویوتا تایید این برنامه باقی می ماند در روز دوشنبه کاهش به شرح جزئیات reopenings.

“ایمنی و امنیت از اعضای تیم ما تامین کنندگان و سهامداران همچنان اولویت ما” تویوتا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما همچنان به بررسی این وضعیت است.”

نیسان موتور در روز دوشنبه تایید کرد که “در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد تولید در چین در اولین از Feb. 17” در آن گیاهان در Huadu و دالیان هر دو واقع صدها مایل دورتر از ووهان. راه اندازی مجدد خرما برای امکانات دیگر متفاوت خواهد گیاهی, با توجه به یک ایمیل شرکت کرد.

با توجه به کمبود عرضه قطعات از چین, نیسان نیز قصد دارد به طور موقت توقف تولید در کیوشو ژاپن در فوریه. 14 Feb. 17. این شرکت کاهش یافته و به عرضه اضافی جزئیات بیشتر در مورد خاموش شدن ناگهانی.

هوندا موتور در روز جمعه گفت: این برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در آن گیاهان در ووهان در فوریه. 13. یک سخنگوی این شرکت روز دوشنبه تایید کرد کسانی که قصد دارد با این حال روزنامه ژاپنی Nikkei گزارش کرده است که هوندا را با هدف به راه اندازی مجدد تولید در ووهان منطقه در فوریه. 17.

هیوندای موتور در هفته گذشته گفت: این امر بیکار همه هفت از گیاهان خود را در کره جنوبی به دلیل کمبود قطعات از تامین کنندگان در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im