اتریش در نظر کنترل مرز ایتالیا جستجو برای coronavirus superspreader

اتریش نصب و راه اندازی یک coronavirus گروه ضربت به بحث در مورد اینکه آیا به معرفی کنترل مرز با ایتالیا که در آن یک فرد چهارم درگذشت.

حدود ده شهرها در ایتالیا در مستند به عنوان مقامات مسابقه شامل بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا است.

حداقل 152 نفر در ایتالیا آلوده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و شده اند وجود دارد چهار مرگ و میر بیش از 48 ساعت گذشته است.

آخرین قربانی 84 سال از برگامو با توجه به اخبار آسمان ایتالیا. او سوم مرگ در شمال منطقه لمباردی.

A train stoped by authorities stands on the tracks at the train statin on the Italian side of the Brenner Pass, Italy,
تصویر: یک قطار متوقف شده توسط مقامات در طرف ایتالیایی از برنر

در شب یکشنبه اتریش حاضر ورود به یک قطار در حال آمدن از ایتالیا پس از دولت ایتالیا راه آهن مطلع اتریش آموزش اپراتور OBB بود که دو نفر با علائم تب در هیئت مدیره.

“امشب یک قطار در راه خود را از ونیز به مونیخ متوقف شد در اتریش مرز” و اتریش در تالار وزارت کشور زودتر تایید کرد.

اپراتور بعد از تایید به اخبار آسمان که تمام آموزش ترافیک به و از ایتالیا معلق شده بود – اما تعلیق برداشته شد در عرض چند ساعت.

بیشتر از Covid-19

در ایتالیا مناطق شمالی لومباردی و ونتو دستور داده اند که مدارس و دانشگاه ها به مدت حداقل یک هفته در حالی که موزه و سینما بسته شده اند و دو روز گذشته از کارناوال ونیز به نام خاموش.

اولین بار, ایتالیایی, مرگ و میر از این ویروس در این آخر هفته یک 78 ساله سابق شرکت ساخت و ساز مالک که در پادوا در منطقه ونتو.

دوم بیمار – 77-سال – درگذشت ساعت بعد در لومباردی در حالی که زن دیگری با این ویروس در این منطقه در روز یکشنبه درگذشت.

منطقه ای فرماندار ونتو, لوکا Zaia گفت که او تا به حال در برخورد با حوادث مختلف طبیعی در طول زندگی حرفه ای خود از جمله سیل و زلزله و اما “این کاملا بدترین مشکل است که ونتو مواجه است”.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو, با یک ترکیب جمعیت حدود 50000 نفر را به طور موثر قرار داده شده تحت قرنطینه.

People queue at a supermarket outside the town of Casalpusterlengo, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak in northern Italy, February 23, 2020. REUTERS/Guglielmo Mangiapane
تصویر: مردم صف در یک سوپرمارکت در نزدیکی کسلپوسترلنگو که بسته شده است در پی شیوع

ساکنان شده اند خواست در خانه بمانند و اجازه خاص مورد نیاز است را وارد کنید و یا ترک مناطق تعیین شده.

چهار سری مسابقات فوتبال شد, به تعویق افتاد, در پی شیوع ویروس در حالی که زنان شش کشور بازی بین ایتالیا و اسکاتلند لغو شد.

بزرگترین جهش در موارد COVID-19 گزارش شده توسط مقامات در لومباردی که شامل مالی این کشور سرمایه میلان با 90 مورد تایید.

A person wearing a face mask rides a bicycle in the town of Codogno, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak in northern Italy, February 23, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo
تصویر: شهر کدگنو بسته شده توسط دولت ایتالیا

مقامات ابراز سرخوردگی آنها شده اند قادر به پیگیری کردن منبع این ویروس گسترش در شمال ایتالیا احتمالا توسط یک به اصطلاح superspreader.

آن را به ظاهر در این منطقه در هفته گذشته زمانی که یک مرد در اواخر 30s در کدگنو شد بدحال.

“این مقامات بهداشت نبوده است و در عین حال قادر به دقت اشاره کردن بیمار صفر” آنجلو Borrelli رئیس مدنی آژانس حفاظت از خبرنگاران در رم.

A man stands outside the San Siro stadium after the Inter Milan v Sampdoria Serie A match was cancelled due to an outbreak of the coronavirus in Lombardy and Veneto, in Milan, Italy, February 23, 2020.REUTERS/Daniele Mascolo
تصویر: اینتر میلان بازی با سمپدوریا به تعویق افتاده است با توجه به شیوع کروناویروس

در ابتدا آن را به طور گسترده ای فرض است که انسان آلوده شده توسط یک دوست او dined با و که به تازگی از کار خود را بر اساس در شانگهای.

زمانی که اچ آزمایش منفی برای ویروس, توجه, تبدیل به چندین چینی افرادی که در شهر زندگی می کنند و کسانی که مکرر همان کافه بازدید توسط مرد زده.

اما لمباردی فرماندار Attilio فنتنا به خبرنگاران گفت: تمام کسانی که مردم چین تا به حال آزمایش منفی بیش از حد.

در حالی که بسیاری از موارد و مرگ و میر هنوز در حال گزارش شده در چین و کشورهای دیگر همچنان خود را به مرحله اقدامات پیشگیرانه – با حدود 380 خارجی شده قرنطینه در کره شمالی.

یک منبع گزارش روز دوشنبه که کارکنان دیپلماتیک نیست اجازه از ترکیبات آنها در منزوی دولت و یا کشور را ترک کنند – از جمله سفارت بریتانیا.

Carabinieri officers stand guard outside the town of Castiglione D'Adda, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak, Italy, February 23, 2020. REUTERS/Guglielmo Mangiapane
تصویر: افسران گارد ایستاده در خارج از شهر Castiglione دددا

بیش از 2,470 مردم کشته شده اند توسط coronavirus شیوع بسیاری از آنها در چین است.

شده اند وجود دارد بیش از 79 ، 000 مشکوک و تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>