استرالیا ویکتوریا دولت گزارش 108 جدید کروناویروس موارد بزرگترین پرش از مارس

کارکنان پزشکی با پوشیدن PPE نگه داشتن مواد در مورد به پیاده روی به Flemington مسکن آپارتمان در جولای 5, 2020 در ملبورن استرالیا است.

Asanka Ratnayake | گتی ایماژ

استرالیا دومین-پرجمعیت ایالت ویکتوریا گزارش خود بزرگترین پرش در coronavirus موارد از اواخر مارس در شنبه مجبور گسترش stay-at-home سفارشات به ملبورن و حومه کامل مستند نه مسکن عمومی برج.

جنوب شرقی وزارت امور خارجه و ثبت 108 مورد جدید در روز شنبه از 66 روز جمعه و بیش از 70 مورد جدید در هر یک از قبلی چهار روز.

“این اعداد به یک نگرانی بسیار واقعی به همه ما” ویکتوریا برتر Daniel Andrews یک کنفرانس خبری گفت.

سنبله در ویکتوریا است که از نزدیک به تماشای به عنوان بقیه از کشور است reined در ویروس است که باعث Covid-19.

استرالیا پر جمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز گزارش شش جدید کروناویروس موارد در شنبه پنج تن از آنها بازگشت مسافران از خارج از کشور.

ششمین گذشته عفونت و نه یک فعال مورد توجه مقامات بهداشتی. دولت گزارش شده و هیچ مورد جدید در روز جمعه.

به طور کلی استرالیا دارای اب و هوای coronavirus همه گیر بسیار بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر با بیش از 8,300 موارد و 104 مرگ و میر تا کنون.

نه برج در ملبورن متشکل از 1,345 واحد مسکن حدود 3000 نفر.

آنها خواهد شد در قفل شده را حداقل به مدت پنج روز موثر بلافاصله پس از ساکنان بسیاری از کسانی که در برج بازگشت مثبت Covid-19 تست.

پلیس قرار داده خواهد شد در هر طبقه از برج ها و مقامات اجرای قانون را نیز کنترل نقاط دسترسی.

“این بسیار به چالش کشیدن بار” برتر اندروز اضافه شده است.

“جایگزین این حق را از ما دور است و ما باید نه فقط 12 postcodes در مستند اما هر کد پستی قفل شده است. من نمی خواهم برای رسیدن به آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>