استرالیا در بازار سهام ارائه شده بهترین بازده از سال 1900 تحقیقات می گوید

پرچم استرالیا در ساحل

گتی ایماژ

استرالیا در بازار سهام فراهم کرده است بالاترین بازده برای سرمایه گذاران بیش از گذشته 120 سال با شکوه سهام در شاخص ها در آمریکا و اروپا با توجه به تحقیقات توسط کردیت سوئیس.

این ASX (استرالیا اوراق بهادار) ارائه شده واقعی بازده سالانه — ترجمه شده به دلار آمریکا — بالاتر از 6.5% از سال 1900. بازار سهام ایالات متحده در آمد دوم در همان دوره پس از آفریقای جنوبی.

تحلیلگران در کردیت سوئیس گفت: CNBC که وجود دارد هیچ پاسخ قطعی به همین دلیل استرالیا سهام را به خوبی انجام داد اما وجود چند عامل است که ممکن است کمک به عملکرد آن است. این شامل آن غنای منابع طبیعی آن که از لحاظ جغرافیایی دور از جنگ جهانی دوم و در واقع آن را اب و هوای بحران مالی جهانی بهتر از آمریکا و اروپا.

اتریش و ایتالیا و بلژیک شد بدترین انجام بازارهای بین 1900 تا 2019 با توجه به کردیت سوئیس جهانی بازده سرمایه گذاری سالنامه.

همان گزارش برجسته چگونه ترجیحات مصرف کننده و شرکت ارائه تغییر به طور چشمگیری بیش از آن دوره.

در شروع 2019, “تقریبا هیچ کس تا به حال رانده خودرو ساخته شده یک تماس تلفنی با استفاده از یک لامپ شنیده موسیقی ضبط شده و یا دیده می شود یک فیلم; هیچ کس تا به حال پرواز در هواپیما, گوش دادن به رادیو و تماشای تلویزیون با استفاده از یک کامپیوتر ارسال یک ایمیل و یا با استفاده از یک گوشی هوشمند می باشد”. این شده بود آینه در این نوع از شرکت های ذکر شده است.

کشورهای موجود در این گزارش نشان داده شده 98 درصد از سهام جهانی به بازار در سال 1900 و آنها هنوز هم فرم بیش از 91 درصد از investable جهان در آغاز سال 2020 است.

این کردیت سوئیس جهانی بازده سرمایه گذاری سالنامه انجام شد و با همکاری مدرسه بازرگانی لندن و دانشگاه کمبریج. آن را فراهم می کند و 120 سال از داده های در سهام و اوراق قرضه, اسکناس تورم و ارز برای 23 بازار ملی و جهانی به عنوان یک کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>