استرالیا وزیر مالیه می گوید که او با اعتماد به نفس ” اقتصاد خواهد شد ‘به گزاف گویی به شدت’

استرالیا وزیر دارایی گفت که او مطمئن است که اقتصاد را “گزاف گویی به شدت” هنگامی که coronavirus بحران است.

صحبت کردن با CNBC در پنجشنبه Mathias Cormann گفت: مبانی اقتصاد استرالیا “باقی می ماند صدا.”

“ما کاملا با اعتماد به نفس از طرف دیگر هنگامی که ما در طرف دیگر از این coronavirus ناشی از بحران است که ما قادر خواهید بود برای جستن به عقب به شدت” Cormann گفت CNBC “Squawk Box.”

Cormann نظرات پس از S&P رتبه جهانی گفت: چشم انداز استرالیا “AAA” رتبه بندی اعتباری تجدید نظر شده است به منفی از پایدار در خطرات بیش از coronavirus. رتبه آژانس گفت: این می تواند پایین تر از استرالیا امتیاز در دو سال آینده اگر خسارت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر است و بیشتر شدید و یا طولانی مدت از انتظار است.

پرسید که آیا می تواند بیشتر اقدامات مالی و پولی برای دفع ممکن است رکود Cormann گفت: “(بانک مرکزی استرالیا) و دولت هر دو انجام همه چیز ما می توانیم.”

“سیاست پولی و سیاست مالی بسیار زیادی را در همان جهت به عنوان حمایت از اقتصاد, حمایت از کسب و کار و حمایت از مشاغل” او گفت:. “تمرکز ما البته در حمایت از مردم استرالیا از طریق موقت این چالش … به اطمینان حاصل شود که ما رو قوی ترین فرصت ممکن برای یک جهش بزرگ به عقب باید مانند یک بهبود عمده ای در طرف دیگر.”

عمده محرک

استرالیا متعهد شده است یک بسته محرک مالی از 320 میلیارد دلار استرالیا (در حدود 20 میلیارد دلار) برای مبارزه با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس — “بزرگترین تاسیسات اقتصادی در استرالیا تاریخ” با توجه به نخست وزیر اسکات موریسون. در زير بسته حقوق و دستمزد میلیون ها نفر در کشور خواهد بود و یارانه توسط دولت است.

دولت استرالیا بعید است که به معرفی بیشتر عمده محرک های مالی به این کشور چنگ زدن با اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس با توجه به Cormann.

ما در حال ارائه پشتیبانی برای شش میلیون کارگر از طریق این JobKeeper برنامه که حدود نیمی از نیروی کار استرالیا.

Mathias Cormann

وزیر دارایی استرالیا

“ما در حال حاضر در جای خود قرار داده و اقداماتی را که نشان دهنده حدود 16.4 درصد از تولید ناخالص داخلی ما,” Cormann گفت. “در حالی که وجود دارد هنوز هم ممکن است برخی از تنظیمات در طول راه … نظر از عمده اقدامات این است.”

“ما در حال ارائه پشتیبانی برای شش میلیون کارگر از طریق این JobKeeper برنامه که حدود نیمی از نیروی کار استرالیا,” Cormann گفت.

او گفت که یک خط کشیده می شود وقتی که می آید به ویزای موقت-دارندگان.

“انتظار همیشه این است که آنها قادر به حمایت از خود در استرالیا و در استرالیا و یا به کار را از طریق پس انداز خود را و یا با دسترسی به خود را superannuation,” Cormann گفت. “برای کسانی که نمی توانید انجام دهید که ما بسیار قوی توصیه به آنها این است که آنها باید به خانه بازگشت.”

بازنشستگی در استرالیا است که پول را کنار بگذارند توسط یک فرد کارفرما در طول دوره از فردی در کار زندگی را برای آنها به زندگی پس از بازنشستگی.

اظهار نظر در استرالیا بدهی موقعیت Cormann گفت که “خیلی راحت” بر اساس بین المللی. او افزود که زمان زیادی هزینه برای حمایت از اقتصاد کسب و کار و شغل های موقتی هستند.

“ما در حال پخت در بدهی به بودجه خط پایین ما در حال ایجاد تغییرات است که تحمیل بار در بودجه بیش از متوسط تا دراز مدت در یک ساختاری اساس” Cormann گفت.

همانطور که از 3 p. m. به وقت محلی در مارس 8, استرالیا گزارش شده بود 6,013 موارد coronavirus و 50 مرگ و میر با توجه به دولت و وزارت بهداشت.

وزیر دارایی گفت: این وضعیت انتظار برای آخرین بار حدود شش ماه.

“این خواهید بود اگر از آن کمتر بود اما ما خواهد بود به طور کامل هدایت توصیه های پزشکی, اینجا,” او گفت:. “ما هرگز شوخی با دین می خواهید برای بستن بخش از اقتصاد ما اگر آن را مورد نیاز برای دلایل بهداشتی برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>