استرالیا سهام سقوط بیش از 2% به عنوان کارخانه چینی فعالیت فرو کمتر از انتظارات در میان ویروس تاثیر

بازارهای عمده در آسیا بیشتر کاهش یافته است در صبح روز دوشنبه تجارت به عنوان رسمی چینی تولید آمار منتشر شده بیش از آخر هفته در آمد بسیار بدتر از حد انتظار است.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن کاهش یافته است 0.86% در اوایل تجارت به عنوان سهام FamilyMart کاهش یافته است 2.1%. سهام تیز شد تا حدود 1% گزارش زیر از رسانه ها در اواخر هفته گذشته که این شرکت شروع به ساخت ماسک صورت در میان کمبود ناشی از شیوع کروناویروس.

سهام در استرالیا به کاهش خود ادامه داد در صبح روز دوشنبه با S&P/ASX 200 پایین تر از 2.5% پس از آن سقوط از طریق هفته گذشته است.

کره جنوبی Kospi bucked روند کلی آن را به عنوان افزایش 0.53%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.07% پایین تر است.

کارخانه فعالیت در چین سقوط در ماه فوریه به این کشور در برخورد با تاثیر اقتصادی شیوع ویروس با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط اداره ملی آمار در روز شنبه. این مقام رسمی شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به 35.7 در ماه فوریه به پایین ترین سطح ثبت شده با توجه به رویترز — در مقایسه با خواندن 50.0 در ماه ژانویه است. 50 نقطه در سطح مدیران خرید بخش خوانش جدا رشد از انقباض.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود در ماه فوریه شاخص PMI به در آمده 46.0.

“چین در ماه فوریه شاخص مدیران خرید بخش تولید در 35.7 است که قابل مقایسه با مرتب کردن بر اساس نتایج دیده می شود در طول بحران مالی” ریچارد Yetsenga اقتصاددان ارشد در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی نوشت: در یک یادداشت به تاریخ May. 2. “در حالی که کسب و کار راه اندازی مجدد عملیات در چین, اکثریت قریب به اتفاق عامل و زیر ظرفیت و محدودیت های بسیاری در جنبش مردم باقی می ماند.”

سرمایه گذاران اکنون در انتظار انتشار خصوصی بررسی از فعالیت های تولیدی در ماه فوریه است. به Markit/Caixin شاخص مدیران خرید بخش تولید انتظار می رود که در ساعت 09:45 a. m. HK/گناه در روز دوشنبه.

در ضمن سهام حرکات در مالزی را نیز تماشا در روز دوشنبه پس از شوک انتصاب یک نخست وزیر جدید این کشور به نخست وزیر سابق Mahathir Mohamad غیر منتظره استعفا داد و در هفته گذشته.

بازار دیده می شود جهانی فروش در روزهای اخیر به عنوان نگرانی های سرمایه گذاران افزایش بیش از گسترش سریع coronavirus در خارج از چین بود که در آن برای اولین بار گزارش شده است. تیز حرکت رو به پایین در سمت چپ هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام بازار در اصلاح خاک در روز جمعه بازار نزدیک با همتایان خود stateside و در اروپا نیز شاهد شیب دار ضرر و زیان است.

حداقل 85,000 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان تا کنون همراه با بیش از 2900 ویروس های مربوط به مرگ و میر. استرالیا و تایلند و ایالات متحده آمریکا گزارش داد بیش از آخر هفته خود coronavirus مربوط به مرگ و میر. روز یکشنبه سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بازارهای جهانی “باید آرام کنید و سعی کنید برای دیدن واقعیت است.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.963 پس از کاهش از سطح حدود 99.6 هفته گذشته است.

ین ژاپن اغلب به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 107.73 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر از 110 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6513 پس از حذف از سطوح بالاتر از $0.6555 هفته گذشته است.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر در روز معاملاتی پیش رو:

  • استرالیا: شرکت ناخالص سود عملیاتی در سه ماهه چهارم سال در 8:30 a. m. HK/گناه
  • چین: Markit/Caixin شاخص مدیران خرید بخش تولید برای ماه فوریه در 9:45 a. m. HK/گناه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>