استرالیا می خواهد برای جذب ‘به طور جدی با استعداد مردم ترک هنگ کنگ وزیر می گوید

استرالیا “به طور خاص هدف قرار دادن” دانش آموزان و بسیار با استعداد افراد از هنگ کنگ که قادر خواهد بود برای کمک به اقتصاد آن وزیر گفت CNBC این هفته است.

کانبرا هفته گذشته اعلام کرد که این امر می تواند ارائه کمک به افرادی که مایل به حرکت در خارج از هنگ کنگ پس از اجرای جدید امنیت ملی قانون در تاریخ 30 ژوئن. استرالیا تصمیم به دنبال آن است که از تایوان و انگلستان که همچنین ارائه کمک به هنگ Kongers به دنبال اسکان در جای دیگر.

“استرالیا مهاجر ملت و ما دائما در حال تعقیب استعداد از سراسر جهان” وزیر استرالیا برای جمعیت شهرها و زیرساخت های شهری, Alan Tudge گفت CNBC “سرمایه اتصال” در روز سه شنبه.

این کشور هفته گذشته اعلام کرد که “ماهر و فارغ التحصیل ویزا-دارندگان” آیا باید ویزای خود را تمدید پنج سال است که وجود دارد خواهد بود یک “راه برای اقامت دائم” در پایان آن دوره است.

هنگ کنگ یک مستعمره سابق بریتانیا بود که بازگشت به قانون در سال 1997 اما قلمرو اعطا آزادی بیشتر نسبت به سایر شهرستانها در سرزمین اصلی. هنگ کنگ تا حد زیادی جدا اقتصادی و سیستم قانونی و مجاز است محدود انتخابات حقوق.

ما خواهید بود به طور خاص هدف قرار دادن دانش آموزان و واقعا به طور جدی افراد با استعداد در هنگ کنگ چه کسی خواهد بود اگر شما قادر خواهید بود برای کمک به اقتصاد به اینجا.

آلن Tudge

معاون نخست وزیر استرالیا برای جمعیت شهرها و زیرساخت های شهری

جذب استعدادهای درخشان و کسب و کار

استرالیا رفته به رکود اقتصادی و Tudge گفت که یکی از دلایل آن را می خواهد برای جذب کارگران ماهر.

او اشاره کرد که رکود اقتصادی است “ویرانگر” برای صدها هزار نفر از افرادی که بیکار هستند و گفت: دولت “تمرکز مطلق” است که به رشد اقتصاد دوباره و مردم بازگشت به کار.

“در بخشی از این چیزی است که ما رسیدن به استعداد فوق العاده در هنگ کنگ و در جای دیگر در مورد” Tudge گفت CNBC.

او همچنین گفت: “ما می شود به طور خاص هدف قرار دادن دانش آموزان و واقعا به طور جدی افراد با استعداد در هنگ کنگ چه کسی خواهد بود اگر شما قادر خواهید بود برای کمک به اقتصاد به اینجا.”

استرالیا همچنین می خواهد برای جذب شرکت های که می خواهید به حرکت خود فرماندهی منطقه ای خارج از هنگ کنگ.

پیاده پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در سراسر جاده در هنگ کنگ و چین در جمعه 10 ژوئیه سال 2020 است.

Roy لیو | بلومبرگ | گتی ایماژ

Tudge گفت: رسانه ها, خدمات مالی و شرکت های مشاوره ای نشان داده اند آنها به دنبال نقل مکان عملیات و استرالیا می خواهد به آن را جذاب تر برای آنها را به راه اندازی فروشگاه در شهرستانها.

ارائه ویزا یکی از عوامل به دلیل آن تضمین می کند که شرکت انتقادی کارکنان می توانند برای انتقال به استرالیا و یک مسیر برای اقامت دائم و تابعیت او گفت:.

به بالا مالیات شرکت است که می تواند به جلوگیری از شرکت Tudge گفت: “بوتیک ترتیبات مالی” می تواند ارائه شده به فرد کسب و کار.

نرخ مالیات برای شرکت در استرالیا به عنوان بالا به عنوان 30 درصد نسبت به 16.5 درصد در هنگ کنگ است.

— CNBC Huileng قهوهای مایل به زرد و ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>