یک نمای کلی از دانشگاه سیدنی دانشگاه در مارس 6, 2016 در سیدنی استرالیا است.

ایمپلنت ترون | گتی ایماژ

دانشگاه های استرالیا اجازه داده اند برخی از دانش آموزان از سرزمین اصلی چین برای دور زدن محدودیت های مسافرتی و بازگشت به مطالعه است. اما منتقدان می گویند که در عمل ممکن است به ناچار واردات عفونی coronavirus به محلی دانشگاه.

این کشور در ماه گذشته ممنوع ورود بسیاری غیر مقیم خارجی که در سمت چپ و یا ترانزیت سرزمین اصلی چین در 14 روز قبل از ورود خود را. این تصمیم به عنوان ترس بیش از این ویروس جدید آنفلوآنزا مانند coronavirus گسترش فراتر از چین — که در آن بسیاری از موارد و مرگ و میر رخ داده است به بیش از 60 کشور در سراسر جهان. حداقل 93,000 مردم آلوده شده اند در سطح جهان و بیش از 3000 نفر کشته شده اند تا کنون.

با توجه به ممنوعیت دولت, بسیاری از دانش آموزان چینی بودند سرگردان خارج از استرالیا فقط به عنوان سال تحصیلی جدید آغاز شده در فوریه.

استرالیا است که در اثر برون سپاری آن قرنطينه به کشورهای دیگر شده اند که مشورت بیش از این و در برخی موارد برای آن آماده شده.

سالواتوره Babones

دانشیار در دانشگاه سیدنی

برای دور زدن این ممنوعیت برخی از دانش آموزان در سفر به یک کشور ثالث که در آن آنها صرف 14 روز در قرنطینه قبل از ورود به استرالیا. در برخی موارد دانشگاه ها ارائه کمک های مالی برای دانش آموزان به این سفر در حالی که دیگران ارائه آنلاین منابع مطالعه برای دانش آموزان قادر و یا تمایلی به بازگشت به دلیل محدودیت.

یک “بی وجدانی” عمل

که در عمل نگرانی در این هفته پس از یک 20 ساله دانشجو در دانشگاه کوئینزلند آزمایش مثبت برای این بیماری است. دانش آموز از چین تا به حال سفر به دبی برای حداقل دو هفته قبل از ورود به استرالیا در فوریه. 23. او ناخوش دو روز بعد با توجه به کوئینزلند وزارت بهداشت.

مقامات گفته شد که به دنبال که در آن او ممکن است قرارداد این عفونت است. گزارش های رسانه ها گفت که بسیاری از دانش آموزانی که قرار است به “خود-قرنطینه” خود را در یک کشور سوم شده بود و در مورد ،

“این غیر قابل تحمل است اما — از همه مهمتر — بی وجدانی برای استرالیا به تشویق دانش آموزان به پایان اجرا در سراسر, سفر, محدودیت با سفر به یک کشور سوم,'” سالواتوره Babones استادیار در دانشگاه سیدنی گفت: CNBC.

دولت هرگز تشویق دانش آموزان از سرزمین اصلی چین برای دیدن یک دوره 14 روزه در یک کشور ثالث به عنوان آنها می تواند نهفته آینده محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده و با آن کشور است.

دن Tehan

وزیر آموزش و پرورش, استرالیا

Babones که همچنین کمکی محقق در مرکز مطالعات مستقل فکر می کنم تانک گفت: دانش آموزان بیشتر در آینده از طریق تایلند و همچنین از طریق دبی و مالزی و ژاپن است. هر دو در تایلند و استرالیا را گزارش کرده اند بیش از 40 موارد تایید شده از این ویروس جدید است.

Babones گفت: این عمل از داشتن دانش آموزان خود قرنطینه در یک سوم کشور ممکن است به ناچار وارد کردن ویروس به دانشگاه های استرالیا و ترک دانش آموزانی که کامپیوتر در حمل و نقل رشته در یک کشور دیگر.

“استرالیا است که در اثر برون سپاری آن قرنطينه به کشورهای دیگر شده اند که مشورت بیش از این و در برخی از موارد نه برای آن آماده” Babones گفت.

استرالیا وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت CNBC که ایمنی استرالیایی است که دولت اولویت شماره یک است و آن را همواره در عمل مشاوره از کارشناسان پزشکی.

“دولت هرگز تشویق دانش آموزان از سرزمین اصلی چین برای دیدن یک دوره 14 روزه در یک کشور ثالث به عنوان آنها می تواند نهفته آینده محدودیت های مسافرتی قرار داده و در جای خود توسط این کشورها” Tehan در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ چیز در استرالیا در زمان محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از آنها را (از) انجام این کار است.”

دانشگاه های استرالیا CNBC گفت که آنها در حال دنبال, دولت, راهنمای سفر و دستورات را به تصمیم می گیرید که دانشجویان در آنها اجازه می دهد به عقب بر روی محوطه دانشگاه.

میلیارد دلار از دست دادن و بیشتر

آموزش و پرورش یکی از بخش های اصلی در استرالیا است که کارشناسان و همچنین بانک مرکزی می گویند خواهد بود بیشتر متاثر از شیوع کروناویروس.

دانش آموزان چینی را تشکیل می دهند بزرگترین بخشی از دانشجویان بین المللی در استرالیا حسابداری برای حدود 0.6 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور. داده ها از وزارت آموزش و پرورش نشان داد که در سال 2019 وجود دارد بیش از 261,000 اتباع چینی ثبت نام در محلی موسسات آموزشی در سطوح مختلف. در آموزش عالی بخش 37.3% خارجی ثبت نام شدند و از سرزمین اصلی چین است.

Babones گفت که دانشگاه های استرالیا هستند بیشتر در معرض چین بازار از موسسات در کشورهای دیگر — نه از کشور دانشگاه های پیشرو تکیه بر دانش آموزان چینی برای یک ترکیب 2.8 میلیارد دلار استرالیا ($1.85 میلیارد دلار) در هر سال در شهریه درآمد. اگر ویروس اپیدمی پطرس را اواسط سال و حسابداری به تعداد دانش آموزان هنوز هم گرفتار دریایی, کسانی که موسسات به احتمال زیاد رنج می برند یک ترکیب 1 میلیارد دلار از دست دادن درآمد و نیمی از آن خواهد بود متمرکز در سیدنی سه شهری دانشگاه های او اضافه شده است.

بین المللی انجمن آموزش و پرورش استرالیا هشدار داد از یک آمار بین 6 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار اگر دانش آموزان چینی در حال قادر به شرکت در اولین دوره تایمز مالی گزارش شده است. IEAA پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای نظرات.

مودی گفت: در ماه گذشته تاثیر در دانشگاههای استرالیا باقی خواهد ماند قابل کنترل اگر ویروس موجود بود در چند ماه آینده. دیگر شیوع پتانسیل به “مادی دندانه درآمد و ذخایر نقدی ،

آنچه در دانشگاه ها انجام می دهند

از کمک به دانش آموزان آسیب دیده به حمل و نقل از طریق یک کشور ثالث به ارائه مجموعهای از منابع یادگیری آنلاین برخی از دانشگاه ها گفت: CNBC چگونه آنها پرداختن به محدودیت های مسافرتی.

وسترن سیدنی دانشگاه گفت: از آن ارائه شده تحت تاثیر دانش آموزان یک 1500 دلار استرالیا دلار ($993) کمک به جبران هزینه های اگر آنها تصمیم به حمل و نقل در یک کشور دیگر.

دانشگاه ملی استرالیا گفت: همه تحت تاثیر دانش آموزان چینی — حدود 4000 نفر از آنها قادر خواهد بود به دنبال تا 5000$در بازپرداخت برای هزینه های متحمل شده به دلیل ممنوعیت سفر اگر آنها باقی می ماند پس از ثبت نام Jun. 3. این دانشگاه همچنین ارائه کمک های مالی برای دانش آموزانی که از راه دور انجام مشارکت در ترم اول.

دانشگاه سیدنی گفت: آن را در دسترس ساخته شده است پشتیبانی آنلاین یادگیری برای 800 دوره و معوق شروع ترم برای تعداد کمی از دوره های آموزشی در مدرسه کسب و کار. حدود 14,000 از دانش آموزان خود را از چین در خارج از کشور باقی می ماند.

دانشگاه ملبورن گفت این است که به ارائه پشتیبانی و کمک های مالی تا 7500 دلار برای کمک به دانش آموزان آسیب دیده با پیش بینی نشده هزینه های متحمل شده به دلیل ممنوعیت سفر.

یک مشتری پیاده گذشته خالی کاغذ توالت قفسه در یک سوپر مارکت در سیدنی استرالیا در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

ایمپلنت ترون | بلومبرگ | گتی ایماژ

دانشگاه مک کواری گفت: برای آن در حدود 1800 نفر تحت تاثیر دانش آموزان آن است که با ارائه گزینه های مختلف است که عبارتند از اواخر ثبت نام آنلاین کلاس ها و دوره های اضافی در دسترس ساخته شده در ترم بعد.

گزارش های رسانه ها گفت: دانشگاه آدلاید نیز ارائه کمک های مالی به دانش آموزان است. دانشگاه را پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای نظرات.

دانشگاه های استرالیا, بدن برای بخش آموزش عالی گفت: CNBC موقت ممنوعیت سفر می کند تاثیر نمی گذارد دانشگاهها شهرت بین المللی. “دانش آموزان به اینجا می آیند برای کلاس جهانی در آموزش و پژوهش و چون استرالیا یک محل بزرگ برای دیدار و مطالعه در” رئیس اجرایی Catriona جکسون گفت.

CNBC خواهد Koulouris کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net