سهام در آسیا و اقیانوسیه معامله شدید در بعد از ظهر جمعه پس از سهام وال استریت شاهد تاریخی رها کردن یک شبه به عنوان ترس بیش جهانی شیوع کروناویروس ادامه داد: به وزن در تمایلات سرمایه گذار.

در استرالیا, سهام بهبود زودتر از ضرر و زیان و ساخته شده چشمگیر گشت با S&P/ASX 200 بسته شدن 4.42% بالاتر در 5,539.30 — پس از سقوط بیش از 8% در آن پایین در طول جلسه. هنوز شاخص باقی مانده در بازار خرس خاک — بیش از 20% آن 52 هفته پایانی بالا که آن را به سقوط در روز چهارشنبه.

در هند بسیار خوب 50 لحظه ای رز به قلمرو مثبت بود اما آخرین معامله کمتر از 0.3 ٪ است. در اوایل معاملات شاخص متوقف شد به طور موقت پس از این شاخص کاهش یافت و به 10% از روز قبلی و باعث چه معمولا به عنوان یک “مدار شکن” — که با هدف جلوگیری از بازارهای از دست داده است.

که به دنبال یک شبیه حرکت در تایلند که در آن مجموعه ای از شاخص مرکب آخرین معاملات 0.98% پایین تر پس از آن نیز ساخته شده است مختصری زودتر برگرد. در صبح, سهام, ارز, از, تایلند, تجارت گفت: از همه اوراق بهادار بود که به طور موقت متوقف و پس از تعیین شاخص ترکیبی کاهش یافته است 10 ٪ و ضربه مدار شکن.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 6.08% در بعد از ظهر و تجارت پس از زودتر ياوه 10%. این حرکت به دنبال آن پنج شنبه در بازار خرس خاک در 18,559.63 — بیش از 20% آن 52 هفته پایانی بالا است. این شاخص Topix شیرجه نزدیک به 5 درصد است.

در همین حال کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 3.04% در حالی که Kosdaq شاخص کاهش یافت و 5.3%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش یافته است 1.49%.

سرزمین اصلی چین افت ارزش سهام زیان در بعد از ظهر تجارت اما همچنان پایین تر با شانگهای کامپوزیت پایین تر از 0.5% در حالی که شنژن جزء بود و کمی پایین تر است. شنژن کامپوزیت نیز کاهش یافت 0.164%.

در جای دیگر, the Straits Times شاخص در سنگاپور شد 0.49% پایین تر در حالی که مالزی FTSE بورسا مالزی KLCI شاخص کاهش یافته است 6.28%. جاکارتا کامپوزیت در اندونزی نیز کاهش یافت 5.02%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.47%.

“سیستم مالی جهان تبدیل شده است و اقبال” کیم Mundy ارز استراتژیست در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید. “اساسی حرکت بزرگ است که عدم اعتماد به نفس دولت ها حق دارند طرح شامل بهداشتی و اقتصادی اثرات coronavirus.”

بوروکراسی دولتی به سادگی نگه داشته است همگام با طبیعت از شیوع و بازار انتظارات است.

تای هوی

رئیس آسیا بازار استراتژیست J. P. Morgan مدیریت دارایی

“در حالی که سرمایه گذاران به دنبال درمان فوری از سوی دولت و بانک مرکزی این ویروس گسترش مراتب رشد معمولی زمان واکنش دولت در تدوین سیاست های جدید برای مقابله با تا حد زیادی بی سابقه اقتصادی و sociacl رویداد” J. P. Morgan دارایی مدیریت تای هوی نوشت: در یک توجه داشته باشید. “بوروکراسی دولتی به سادگی نگه داشته است همگام با طبیعت از شیوع و بازار انتظارات است.”

“سرمایه گذاران درخواست می شود ممکن است این زمان به عقب بر گردیم به سهام ؟ ضریب اطمینان بازار باقی خواهد ماند وحشت زده و عصبی در کوتاه مدت به عنوان COVID-19 شیوع همچنان به سرعت در آمریکا و اروپا گفت:” تای که رئیس آسیا بازار استراتژیست. “همانطور که ما تجربه کرده اند در چین و دیگر نقاط آسیا و راست سیاست برای جلوگیری از شیوع بیماری باید کار کند اما این شامل برخی از تیز درد کوتاه مدت. ما به احتمال زیاد به رفتن را از طریق چنین درد در هفته پیش رو در اروپا و آمریکا است.”

هواپیمایی سهام شیرجه

سهام شرکت های هواپیمایی منطقه ای را دیدم تند تلفات روز جمعه با استرالیا هواپیمایی کوانتاس غواصی 12.64% توسط نزدیک است. ANA ژاپن منابع و خطوط هوایی ژاپن فرو 5.26% و 9.1 درصد در بعد از ظهر تجارت است. کره ای, خطوط هوایی در کره جنوبی نیز تضعیف 3.69%.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.381 پس از زودتر از 97.743.

ین داد و ستد در 105.76 هر دلار پس از تضعیف از قبل بالا از 104.48. دلار استرالیا تغییر در $0.6311 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.64 دیروز.

قیمت نفت افزایش یافت و بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 1.78% به $33.81 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی پیشرفته 2.16% به $32.18 در هر بشکه رسید.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average با بسته 2,352.60 امتیاز پایین تر در 21,200.62 — آن بدترین افت از سال 1987 “دوشنبه سیاه” سقوط بازار زمانی که آن را فرو ریخت و بیش از 22 درصد. S&P 500 نیز آن روز بدترین از سال 1987 ياوه 9.5 درصد به نزدیک در 2,480.64 پیوستن به داو در بازار داشته باشد. شاخص Nasdaq Composite به پایان رسید آن روز معاملاتی 9.4 درصد کاهش در 7,201.80.

در میان بازار شستشو stateside, فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد روز شنبه حرکت جدید به پمپ در بیش از $1 تریلیون دلار به سیستم مالی در تلاش برای مبارزه با پتانسیل یخ در آورده با کوروناویروس.

در همین حال بانک مرکزی اروپا شگفت زده انتظارات با اعلام روز شنبه که آن را برش نرخ. بانک مرکزی بود, اما, اعلام, اقدامات برای حمایت از وام دهی بانک ها و گسترش آن در برنامه خرید دارایی توسط 120 میلیارد یورو ($135.28 میلیارد دلار).

— CNBC فرد ایمبرت توماس فرانک, Jeff Cox و سیلویا عمرو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de