استرالیا سهام افت نزدیک به 10 درصد به عنوان بازارهای آسیا جست و خیز کردن; تغذیه کاهش نرخ به صفر

سهام در آسیا و اقیانوس آرام سقوط روز دوشنبه به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره خود را به صفر و راه اندازی یک برنامۀ تزریق پول به اقتصاد در شرایط اضطراری حرکت در روز یکشنبه.

S&P/ASX 200 در استرالیا led ضرر و زیان در میان منطقه بازارهای عمده آن را به عنوان کاهش یافته است 9.7% به 5,002. که در آن بزرگترین روزانه قطره به گفته رویترز،.

به شدت وزن مالی subindex شیرجه 11.1 درصد به عنوان سهام استرالیا در بانک های بزرگ دیدم تند رد: در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی فرو 12.5%, Commonwealth Bank of Australia تضعیف 10.01%, Westpac کاهش یافت 11.81% و بانک ملی استرالیا کاهش یافت 12.44%.

سرزمین اصلی چین سهام کاهش یافته و در این روز نیز با ترکیبی شانگهای 3.4 درصد کاهش در مورد 2,789.25 در حالی که شنزن کامپوزیت تضعیف 4.834 درصد به حدود 1,712.02. شنژن جزء فرو 5.34% به 10,253.28.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز کاهش یافت 4.38% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بسته 2.46% پایین تر در 17,002.04. این شاخص Topix نیز 2.01% پایین تر به پایان آن روز معاملاتی در 1,236.34. کره جنوبی Kospi تضعیف 3.19% به 1,714.86.

در جای دیگر در سنگاپور Straits Times شاخص کاهش یافته است 4.27% در بعد از ظهر و تجارت در حالی که بسیار خوب 50 در هند فرو 5.11%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش یافته است 4.99%.

سرمایه گذاران تماشا برای واکنش بازار به فدرال ریزرو آخرین اقدامات است. جدید فدرال رزرو نرخ وجوه استفاده می شود به عنوان یک معیار هم برای اعطای وام های کوتاه مدت برای موسسات مالی و به عنوان یک میخ به بسیاری از مصرف کنندگان نرخ خواهد شد در حال حاضر هدفمند در 0 ٪ -0.25% پایین تر از هدف محدوده 1 درصد به 1.25%.

زیر فدرال رزرو تصمیم گیری های آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت. سهام بازار آتی آمار “محدود کردن” سطح 5% پایین تر یک حرکت ساخته شده توسط آموزش مداوم آتی ارز به کاهش ترس و وحشت در بازار است. هیچ قیمت می توانید تجارت در زیر آستانه است که تنها در قیمت های بالاتر از آن پایین 5 درصد محدود کند.

“این است که محرک این … فعالیت است که مانع از بحران در راه” دانیل جرارد ارشد چند دارایی استراتژیست در خیابان دولت در بازارهای جهانی گفت: CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. “که هدف در اینجا فدرال رزرو در آینده آنقدر قوی است که برای جلوگیری از یک بحران است.”

جالب اینجاست که بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت.

ویشنو Varathan

سر از اقتصاد و استراتژی بانک Mizuho

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ (و پریدن تفنگ) فدرال رزرو به نظر می رسد عدم نقره گلوله; سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای” ویشنو Varathan سر اقتصاد و استراتژی در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“جالب اینجاست که بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس; به خصوص به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سطح جهان باعث سخت تر کنترل مرز” گفت: Varathan.

زیر فدرال ریزرو اعلام بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد در روز دوشنبه مراحل مانند “فعال” خرید ارز داد و ستد وجوه و ژاپن سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد به “کمک به حمایت اقتصادی و فعالیت های مالی.”

ین ژاپن اغلب به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 106.31 هر دلار از پایین در حدود 108 دیده می شود در اواخر هفته گذشته.

که می آید به عنوان مقامات در سراسر جهان مسابقه برای پیاده سازی اقدامات برای مبارزه با تاثیر اقتصادی جهانی در حال انجام شیوع کروناویروس. برای بخش تغذیه گفت: “شیوع کروناویروس است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده است.”

قیمت نفت کاهش یافته و در بعد از ظهر امروز در خلال معاملات روز دوشنبه با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 5.97% به $31.83 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز تضعیف 4.19% به $30.40 در هر بشکه رسید.

در داده های اقتصادی مقابل چین روز دوشنبه گفت: ملی شهری بررسی نرخ بیکاری آمار 6.2 درصد در ماه فوریه. که بالاترین رکورد را بر اساس اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است. نرخ بیکاری بود 5.7% در ماه فوریه برای 31 شهرستانها عمده در چین این اداره ملی آمار روز دوشنبه گفت:.

سرمایه گذاری دارایی های ثابت سقوط 24.5 درصد در دو ماه اول سال از یک سال پیش اداره گفت. سرمایه گذاری در تولید سخت ترین ضربه پایین 31.5%. سرمایه گذاری در فن آوری بالا پایین بود 17.9% اداره گفت.

دولت چین اقدامات انجام شده برای مقابله با کروناویروس’ گسترش در کشور از جمله فرمت قمری تعطیلات سال جدید که در سمت چپ کارخانه توقیف برای یک دوره طولانی مدت.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.216 پس از صعود از سطوح زیر 96 هفته گذشته است.

دلار استرالیا تغییر در $0.6143 پس از سرخوردن از سطوح بالاتر از $0.64 هفته گذشته است.

— CNBC فرد ایمبرت استیو Liesman و ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>