استرالیا و کره جنوبی سهام افت بیش از 5% به عنوان coronavirus عدم قطعیت در ادامه به roil بازارهای

سهام در استرالیا کاهش یافت در اوایل تجارت روز دوشنبه به دلیل نگرانی از تاثیر اقتصادی جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به وزن به شدت در تمایلات سرمایه گذار.

S&P/ASX 200 کاهش یافته است 7.65 درصد در اوایل تجارت به عنوان بخش بیشتر کاهش یافت. به شدت وزن مالی subindex شیرجه بیش از 9 درصد سهام این کشور به اصطلاح بزرگ چهار بانک همه فروش شدت: استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی کاهش یافت 9.61%, بانک مشترک المنافع استرالیا کاهش یافته است 8.01%, Westpac کاهش یافته است 10.27% در حالی که بانک ملی استرالیا تضعیف 10.15%.

در ضمن آتی با اشاره به پایین باز در ژاپن به عنوان آنها در بازگشت از یک جمعه روز تعطیل است. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 16,320 نسبت به شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 16,552.83.

“هزینه های اقتصادی این COVID-19 شیوع شروع به فاش کردن خود” ریچارد Yetsenga اقتصاددان ارشد در ANZ نوشت: در یک توجه داشته باشید. “ما باید ملاحظه ای تجدید نظر ما G3 رشد اقتصادی پایین با ما به احتمال زیاد برای ضبط آن ضعیف ترین عملکرد از سال 1946.”

جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان با تعدادی از آلوده در حال حاضر بیش از 294,000 و بیش از 12,900 زندگی گرفته شده با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

Stateside سهام ایالات متحده آتی آمار محدود کردن’ روز چهارشنبه در معنی آنها می تواند سقوط هر پایین تر است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش یافت و بیش از 900 امتیاز و یا 5 درصد به آمار خود را “محدود کردن” سطح. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز پایین در حدود 5 درصد است. حرکت نزولی از محدودیت های قراردادهای سلف در حال اجرا برای اطمینان از منظم رفتار بازار است.

که آمد به عنوان یک coronavirus محرک لایحه شکست خورده کلیدی سنا رویه رای دادن. تعداد آلوده در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است در هفته های اخیر با ایالت نیویورک در حال حاضر به تنهایی حسابداری برای بیشتر coronavirus موارد در مقایسه با کشورهای دیگر در مواجهه با چالش ها در مدیریت خود caseloads مانند فرانسه و کره جنوبی.

قیمت نفت اره تیز کاهش در صبح از ساعت روز دوشنبه به عنوان معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت 6.97 درصد به $25.10 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 5.83% به $21.31 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 102.810 پس از عبور از 100 سطح در هفته گذشته.

ین داد و ستد در 110.95 هر دلار پس از تضعیف از سطح به زیر 108 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.574 زیر اوج بالاتر از $0.6 دیده می شود در هفته گذشته.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>