بروکسل —قلب اتحادیه اروپا خداحافظی تکان دادن به یکی از تاثیرگذارترین اعضای بی سابقه لحظه ای است که بسیاری از قانونگذاران اروپایی به فکر هرگز اتفاق می افتد.

انگلستان رای دادند در ژوئن 2016 به ترک اتحادیه اروپا. پس از بیش از سه سال از مذاکرات سخت بین بریتانیا و مقامات اروپایی آن خروج از اتحادیه اروپا است در نهایت در حال وقوع جمعه ساعت 11 شب به وقت تهران. احساس کلی در پارلمان اروپا, اتحادیه اروپا تنها به طور مستقیم-انتخاب موسسه غم است. هفتاد و سه از آن 751 اعضای خود را پایان مشاغل سیاسی در بروکسل در روز جمعه.

“بسیار احساسی, لحظه, غم, لحظه, من می خواهم بگویم در تاریخ اروپا” پدرو سیلوا پریرا, پرتغالی نماینده مجلس در پارلمان اروپا گفت: CNBC پنج شنبه. انگلستان شده است یک عضو از اتحادیه اروپا برای 47 سال.

“برای مجلس این است که یک تغییر بزرگ” Kisielewicz ماریا Hubner لهستانی مجلس گفت: با توجه به خروج از 73 قانونگذاران. او گفت: CNBC او امیدوار نهایی خود را میراث خود را “جهانی طرز فکر.”

در تضاد کامل با دولت انگلیس اتحادیه اروپا آماده است هر گونه حوادث به جشن مبارزه با تروریسم در اروپا در روز جمعه. که به زودی به 27 عضو اتحادیه در حال حاضر با تمرکز بر فصل بعدی: قرار دادن با هم یک معامله تجاری با انگلستان در پایان سال است. انگلستان و اتحادیه اروپا توافق کردند که برای اجرای یک دوره گذار پس از Brexit روز است که در حال حاضر مجموعه ای به گذشته تا دسامبر.

ایده این است برای تعریف آینده روابط در طول این دوره است. این به این معنی پیدا کردن ترتیبات جدید برای تجارت کالا و به اشتراک گذاشتن اطلاعات امنیتی میان بسیاری دیگر مذاکره مناطق.

‘ماهی نمی دانم مرز’

یکی از سخت ترین مباحث در 11 ماه خواهد بود در مورد ماهیگیری در دریا.

“شیلات پیچیده است چرا که متاسفانه ماهی نمی دانم مرز” شان o’donoghue, بنیانگذار ماهیگیری داد یک گروه لابی اروپایی برای ماهیگیران گفت CNBC پنج شنبه.

ماهیگیری و کشتی های ثبت شده در اتحادیه اروپا را از دسترسی برابر به همه آبهای مختلف در سراسر کشورهای اروپایی است. این به این معنی است که برای مثال در فرانسه ماهیگیران می توانند به کار در انگلستان آب و بالعکس.

بیشتر جلب می آیند در شمال اقیانوس اطلس که در آن انگلیسی, آب بازی بخشی حیاتی. انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفته است که انگلستان را به کنترل بیش از آن “دیدنی های دریایی ثروت” اما اتحادیه اروپا می خواهد به نگه داشتن برخی از دسترسی.

“صنعت ما به طور کلی است … وابسته به دسترسی به انگلستان آب” o’donoghue توضیح داد. او اضافه کرد که اگر هیچ توافقی در مورد این موضوع “شما در حال رفتن به هرج و مرج و همچنین من می توانم در ذهن مجسم می شود وجود محاصره در بنادر و, تخلیه خواهد تبدیل به یک مطلق کابوس است.”

صنعت ماهیگیری نشان دهنده بخش کوچکی از اتحادیه اروپا, اقتصاد, اما آن را قوی نفوذ سیاسی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفته است که ماهیگیری برخورد خواهد شد “را به عنوان ضروری منافع اقتصادی” برای کشور خود.

صحبت در اوایل این ماه در اروپا و کمیسر تجارت فیل Hogan, پیشنهاد اتحادیه اروپا می تواند ارائه برخی از امتیازات خدمات مالی در ازای دسترسی به انگلستان بود ،

“مذاکرات در حال رفتن به بسیار دشوار” رابرت Rowland, یک نماینده مجلس برای مبارزه با تروریسم در اروپا, پارتی, CNBC گفت.

Luisa Porritt یک انگلیسی عضو پارلمان اروپا از حزب لیبرال دموکرات گفت: “مرحله بعدی “بسیار دشوار خواهد بود” عنوان آن را “تقریبا بی سابقه ای برای دریافت یک معامله انجام شده در 10 ماه.”

اکثر معاملات تجاری امضا شده با اتحادیه اروپا را حداقل چند سال به قرار دادن با هم.

“مراقب … از آنجا که شما در حال مذاکره با 27 کشورهای دیگر همه آنها تبدیل شده اند بیشتر در ایران به عنوان یک نتیجه از Brexit” Porritt گفت: در یک پیام به انگلیس اعتراض کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de