مردم گوش دادن به یک سخنرانی با موضوع 5G در طول روز یکی از 2019 Consumer Electronics Show (CES) آسیا در شانگهای جدید مرکز نمایشگاه بین المللی در تاریخ 11 ژوئن 2019 در شانگهای چین است.

گائو Yuwen | VCG | گتی ایماژ

AT&T اعلام کرد روز پنج شنبه که آن mmWave “5G+” شبکه در حال حاضر در دسترس برای همه است. راه اندازی همزمان با انتشار جدید سامسونگ Galaxy S20+ و کهکشان S20 فوق العاده گوشی های روز جمعه که با استفاده از شبکه سریع تر.

تا زمانی که شرکت AT&T تا به حال اجازه دهید کسب و کار تنها با استفاده از سریع ترین mmWave شبکه و محدود مصرف کنندگان به آن کندتر اما گسترده تر 5G کم باند شبکه. این به این معنی AT&T در حال حاضر رقابت بیشتر به شدت در برابر Verizon و T-Mobile که هم mmWave شبکه های در دسترس به تمام مشتریان.

اگر شما در حال خرید برای گوشی سامسونگ در at&T به خاطر داشته باشید که به طور منظم کهکشان S20 تنها قابل اجرا بر روی آهسته تر 5G شبکه و پشتیبانی نمی کند mmWave 5G در at&T.

به عنوان یک یادآوری از 5G است که واقعا گیج کننده است در حال حاضر به یاد بیاورید که AT&T, T-Mobile و Verizon در حال نورد از دو طعم 5G شبکه: سریع تر mmWave 5G که با این نسخهها کار در یک بلوک و یا پس از یک قادر به برج و کم باند شبکه که بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است اما نه به عنوان سریع. AT&T و T-Mobile که هر دو نوع شبکه در حال حاضر در دسترس در حالی که ورایزون نشده فعال آن کم باند شبکه نشده است. با حداکثر سرعت دویدن متمرکز در اواسط باند 5G شبکه می افتد که بین دو نفر است که یکی از دلایل چرا T-Mobile می خواهد برای به دست آوردن آن است.

این به این معنی است که AT&T مشتریان که خرید Galaxy S20+ و کهکشان S20 فوق العاده در روز جمعه خواهد بود قادر به شیر آب را واقعا سریع mmWave “5G+” شبکه مارک در قطعات از 35 شهرستانها که در آن AT&T نورد mmWave. در این زمینه مشتریان باید ببینید سرعت است که می تواند بیش از 20 برابر سریعتر از استاندارد 4G اتصال اجازه می دهد آنها را به دانلود فیلم در فقط چند ثانیه است.

وقتی که در دسترس آنها سقوط به AT&T را کم باند 5G شبکه را پوشش می دهد که 80 میلیون نفر در سراسر 80 بازار در ایالات متحده و یا به اصطلاح “5GE” است که واقعا فقط یک نسخه سریع تر از 4G. (اکثر گوشی ها امروز کار بر روی آن “5GE” شبکه همین دلیل است که شما ممکن است در حال حاضر ببینید که 5GE آیکون بر روی تلفن خود را. اما بازاریابی واقعی نیست 5G.)

وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن و خرید یک 5G تلفن فقط به خاطر آن از بزرگترین سود است و واقعا سرعت دانلود سریع هنگامی که شما در حال ایستاده در نزدیکی یک برج در یکی از at&T در بازار. در چند سال وجود دارد ممکن است بیشتر از یک دلیل برای انجام این کار, با این حال.

اما اگر شما در حال خرید کهکشان S20+ یا Galaxy S20 فوق العاده به هر حال — دومی که یکی از مورد علاقه های همراه برای راه اندازی در سال های اخیر — و سپس آن را به خوبی آینده تصحیح. یک خط در at&T با پشتیبانی از 5G شروع می شود در $75/ماه اما که قیمت قطره به عنوان شما اضافه کردن چند خط به حساب خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im