دادستان کل ویلیام Barr می گوید تهمت توييتها ‘آن را غیر ممکن است برای من کار

دادستان کل ویلیام Barr روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید متوقف tweeting در مورد وزارت دادگستری شکایت است که رئیس جمهور نظرات “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

بر ساخته شده نظرات در یک ABC اخبار مصاحبه که پخش پنج شنبه بعد از ظهر.

بر نظرات خود آمد و به او تهمت و DOJ شده اند به شدت از انتقاد دموکرات کنگره در این هفته بیش از این اداره تصمیم به معکوس سخت محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن از دوستان جمهوری خواه مشاور سیاسی راجر سنگ.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” Barr گفت: ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس.

“من به کسانی که تصمیم گیری بر اساس آنچه که من فکر می کنم چیزی که حق انجام, و من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” بر گفت. “من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییت بر ABC گفت “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

کاخ سفید کاهش یافته است CNBC درخواست برای اظهار نظر در بر اظهارات.

چهار دادستان که به کار گرفته سنگ دادگاه در روز دوشنبه شب گفت که یک قاضی در یک دادگاه پرونده که سنگ باید خدمت بین هفت تا نه سال را در زندان همان span نام برای تحت فدرال از صدور دستورالعمل های تعیین شده توسط آمریکا مشروط کردند.

درون ساعت که پر کردن تهمت لعنتی محکومیت توصیه به عنوان یک “رسوایی است.” و چند ساعت پس از آن که وزارت دادگستری گفت: این امر زمینه جدید صدور حکم پیشنهاد برای سنگ خواستار طور قابل توجهی پایین تر زندان.

چهار دادستان ترک در مورد آشکار اعتراض در روز سه شنبه و یک استعفا از وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش بر روی رسانه های اجتماعی پس از وزارت دادگستری تحت فشار قرار دادند دادستان در سنگ مورد به تضعیف پیشنهاد خود را.

در ABC مصاحبه بر برای اولین بار علنا دقیق و حساب خود را از تصمیم به کاهش سنگ محکومیت توصیه.

Barr گفت که تیموتی درخت روغن قلم خود را مشاور سابق که به تازگی از آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا روز دوشنبه “آمد به طور خلاصه گپ زدن با من و می گویند که این تیم [از محاکمه دادستان] بسیار می خواستم به توصیه 7-9 سال به قاضی اما او فکر کرد که وجود دارد یک راه رضایت بخش همه و ارائه انعطاف پذیری بیشتر.”

“وجود دارد و یک بحث مختصر است. من تحت تاثیر این بود که آنچه در حال اتفاق بسیار بود آنچه که من پیشنهاد کرده بود که به تعویق انداختن قاضی” بر ABC گفت.

“دوشنبه شب زمانی که من برای اولین بار شاهد گزارش های خبری [درباره صدور حکم پیشنهاد] من گفت: “هی این اخبار در حال چرخش است این. این است نه آنچه که ما می رویم به انجام.’ “

“من بسیار شگفت زده شد. و هنگامی که من را تایید کرد که در واقع آنچه که ما واصل من گفت که شب به کارکنان است که ما در حال آماده شدن علت ما تا به حال برای انجام کاری در صبح برای اصلاح آن و روشن کردن آنچه که موضع ما این بود که” دادستان کل گفت.

“من تا به حال یک تصمیم است که من فکر کردم منصفانه و معقول در این مورد خاص است. و هنگامی که صدای جیر جیر [با تهمت محکومیت صدور حکم پیشنهاد] رخ داده است سوال این بود که خوب حالا چه کار کنم ؟ آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم که تصمیم درست است ؟ و یا آیا شما به جلو و به دلیل این که از اردیبهشت”

“و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییت را می توان” Barr گفت.

بار اضافه شده است که در حالی که “من یک مشکل با برخی از توییت من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.

پرسید: اگر او تا به حال صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صدور حکم توصیه هایی برای سنگ Barr گفت: “هرگز.”

پرسید: اگر هر کس دیگری در کاخ سفید نام او را به تلاش برای تاثیر گذاری او در مورد سنگ Barr گفت: “نه. من نه در مورد راجر سنگ مورد در کاخ سفید است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که او نمی مستقيم وزارت دادگستری به پایین تر توصیه می شود از جمله برای سنگ. Doj سخنگوی Kerri Kupec گفت: این تصمیم به اصلاح این اولین محکومیت یادداشت آمد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اول توییتهایی اوایل صبح روز سه شنبه.

اما تهمت نیز بارها و بارها اظهار نظر در این مورد به خبرنگاران و در توییتر پس از شنبه و او حاضر به رد عفو سنگ.

این مصاحبه روز شنبه مشخص نادر و چشمگیر استراحت بین رئیس جمهور و دادستان کل که متهم شده است که کار بیشتر به عنوان یک متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن از به عنوان یک مامور اجرای قانون.

بر شد به شدت انتقاد بیش از خود اداره تحویل سابق مشاور ویژه رابرت مولر گزارش در دخالت در سال 2016 انتخابات ممکن است کرملین هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ممکن است انسداد عدالت توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

اخیرا او مجاز اندازی یک کاوشگر به ریشه های از روسیه درخواست توسط اوباما-دوران فدرال مقامات مجری قانون.

این هفته خانه قضائیه رئیس Jerrold Nadler, D-n. y. تایید کرد که بر شهادت خواهد داد قبل از دموکرات-led پنل در پایان ماه مارس برای پاسخ به سوالات پیرامون مسائل مانند سنگ صدور حکم است.

در روز سه شنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. نام در DOJ داخلی ناظر به بررسی اینکه آیا این تصمیم به تضعیف اصلی صدور حکم پیشنهاد برای سنگ بود با انگیزه فشار سیاسی از رئیس جمهور.

در این میان برخی از دموکرات ها از جمله بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., در حال حاضر به نام برای بار برای “استعفا یا استیضاح.”

حتی برخی از جمهوری خواهان را انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات دادستان در سنگ مورد. “من فکر نمی کنم که رئیس جمهور نیاز به پرش به وسط این در وهله اول” سناتور. لیزا Murkowski R-Ala., روز چهارشنبه گفت. “من فکر می کنم آن را فقط بد!”

سنگ 67 بود که وی در ماه نوامبر از جرائم مربوط به دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با سند افشا گروه ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به عنوان فشار دیپلم, کمدین سفت Credico برای اثبات خود ادعاهای دروغین.

ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات منتشر شده ایمیل است که دزدیده شده است از عوامل از جان پودستا کمپین ارشد به صورت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هیلاری کلینتون و از کمیته ملی حزب دموکرات.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی ریک دروازه شهادت در سنگ آزمایشی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک تماس تلفنی با سنگ مورد ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی.

گیتس حساب در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در نوامبر 2018 که او به خاطر صحبت کردن سنگ مورد ویکی لیکس. گیتس گفت که کمتر از یک دقیقه پس از اتمام یک ماه جولای 2016 تماس از سنگ تهمت نشان داد که “اطلاعات بیشتر را به آینده” از ویکی لیکس.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>