AT&T می پرسد همه کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند با توجه به کروناویروس

مردم راه رفتن و گذشته AT&T در نیویورک است.

Kena Betancur | خبرگزاری فرانسه |گتی ایماژ

AT&T است که به درخواست همه کارکنان آن است که توانایی به کار از راه دور به انجام این کار تا اطلاع ثانوی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

این شرکت اعلام خواهد شد روش های جدید و پادمان برای کارکنان است که نمی توانید از خانه کار می کنند, AT&T, مدیر عامل Randall Stephenson گفت: در یک یادداشت فرستاده شده به کارکنان جمعه. AT&T یکی از بزرگترین کارفرمایان در ایالات متحده و اتحاد از 245.000 جهانی کارکنان.

“یکی از ارزش های اصلی ما این است که به وجود داشته باشد زمانی که مردم ما بیشترین نیاز … آیا این مشتریان و همکاران و یا جوامع ما” استفان گفت: در این یادداشت. “در حال حاضر یکی از کسانی که برای ما وجود دارد. و ما خواهد شد.”

این حرکت به عنوان شرکت های آماده برای پتانسیل گسترش COVID-19. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 1,701 مورد تأیید و حداقل 40 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

شرکت های فن آوری به طور فزاینده ای به درخواست کارکنان خود را به کار از راه دور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. آمازون در روز پنج شنبه گفت: همه کارکنان خود را در سطح جهانی به ماندن در خانه در طول ماه مارس. توییتر نیز نیاز به آن 4,900 کارکنان به محل کار از خانه در حالی که گوگل خواسته است خود را از این نیروی کار جهانی به انجام این کار.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>