تایلند نیروهای امنیتی را پوشش پشت یک آمبولانس که آنها در تعقیب یک تیرانداز در یک مرکز خرید پس از تیراندازی و کشتار در مقابل ترمینال 21 در Nakhon Ratchasima, تایلند فوریه 9 سال 2020 است.

Athit Perawongmetha | ایسنا

یک سرباز تایلندی کشته شدن حداقل 20 نفر در یک تیراندازی داد و بیداد در روز شنبه در شهر ناخون راتچاسیما در شمال شرق تایلند و هنوز هم در بزرگ در یک مرکز خرید با توجه به کشور و وزارت دفاع.

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit.

پلیس شناسایی مظنون به Jakrapanth Thomma. او تا به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” است. او همچنین نوشته شده یک تصویر از آنچه به نظر می رسد دست خود را برگزاری یک تفنگ.

در یک نقطه و پس از تیراندازی آغاز شده بود مظنون شده “باید به من بدهید ؟” قبل از اینکه حساب خود را غیر قابل دسترس شد.

سرباز افتتاح شد آتش سوزی در مکان های مختلف در شهر است که بیش از 250 متر (155 مایل) از بانکوک پایتخت, پلیس گفت:.

تیرانداز بود و هنوز هم در قرن 21 مرکز خرید و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دستگیر, پلیس گفت:.

تایلندی رسانه ها گفت: گمان او آورده بودن به محل سعی کنید برای متقاعد کردن او خود را به من بدهید. یک ویدئو نشان داد او در اشک گفت: “چرا او آن را انجام دهد ؟” به عنوان او را به یک وسیله نقلیه پلیس.

تیراندازی بازار

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس های ارسال به مردم در حال اجرا است. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو.

یکی از اطرافیان نشان داد یک مرد سقوط در چرخ از یک ماشین در یک استخر از خون است. معلوم بود اگر او در میان مردگان است. فیلم دیگری نشان داد حداقل چهار نفر بود که به وضوح به ضرب گلوله کشته شده است و نشان داد هیچ نشانه ای از جنبش.

بعد از آن تصویری در رسانه های اجتماعی از فیلم دوربین مدار بسته داخل بازار نشان داد این فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن ماسک. او پرتاب تفنگ خود را بیش از شانه خود را به عنوان او نقل مکان کرد و به یک فروشگاه الکترونیک با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

Facebook فرستاده تسلیت خود را به قربانیان و خانواده های آنها و گفت: هیچ مکانی در Facebook برای هر کسی که مرتکب یا پشتیبانی از چنین جنایات.

“ما برداشته مسلح حساب از خدمات ما و کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شده است ،

یک زن در مصاحبه با تایلند کانال یک تلویزیون گفت که او شنیده بود شلیک شد زمانی که او بود در بازار خرید و مخفی در یک فروشگاه پوشاک با افراد دیگر قبل از فرار.

تیرانداز بود و در ابتدا به یک خانه در شهر و دو نفر کشته و قبل از رفتن به سلاح های ذخیره در یک پایگاه ارتش و گرفتن اسلحه جدید محلی, پلیس گفت:.

او همچنین در افراد در پایگاه ارتش گفتند.

هشتگهای #KoratShootingRampage و #SaveKorat شد روند در رسانه های اجتماعی در تایلند است.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul خواسته خود را در Facebook صفحه برای اهدای خون در چهار بيمارستان در مجاورت Korat.

ارتش Apirat Kongsompong صدور یک فرمان به صورت محلی از فرماندهان ارتش به عجله به صحنه و بررسی.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که کشته و یک سخنگوی دولت گفت.

ناخون راتچاسیما یکی از بزرگترین شهرهای در شمال شرقی تایلند برنج رو به رشد منطقه و یکی از فقیرترین مناطق این کشور از 69 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر