حداقل 10 نفر کشته در تایلند تیراندازی با داد و بیداد

یک سرباز تایلندی کشته شدن دست کم 10 نفر در یک تیراندازی داد و بیداد در روز شنبه در شهر ناخون راتچاسیما در شمال شرق تایلند و بزرگ باقی می ماند, پلیس گفت:.

رسانه های محلی Thairath گفت که 12 نفر کشته در تیراندازی است که در یک رویداد نادر در تایلند دیگر از دور در جنوب که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

مردی که شناسایی توسط پلیس به عنوان مظنون به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه است.” او همچنین نوشته شده یک تصویر از آنچه به نظر می رسد دست خود را برگزاری یک تفنگ.

سرباز بود و باز آتش در مکان های مختلف در شهر است که بیش از 250 متر (155 مایل) از بانکوک سخنگوی پلیس Kissana Phathanacharoen گفت: در یک پیام ارسال به خبرنگاران گفت.

تیرانداز باقی مانده است نزدیک به یک مرکز خرید و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دستگیر, پلیس گفت:.

این سخنگوی پلیس گفت: ان بی سی نیوز که یک تیم از کماندوهای پلیس بود airlifted از بانکوک از طریق هلیکوپتر به دستگیری مظنون است. سخنگوی گفت که بیش از 10 نفر مرده بودند.

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس های ارسال به مردم در حال اجرا است. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو.

تیرانداز بود و در ابتدا به یک خانه در شهر و دو نفر کشته و قبل از رفتن به سلاح های ذخیره در یک پایگاه ارتش و گرفتن اسلحه جدید محلی, پلیس گفت:.

او همچنین در افراد در ارتش پایه آنها اضافه شده است.

—NBC News نویسندگان Nat Sumon و CNBC تد کمپ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر