ایرلندی کلی انتخابات به نظر می رسد به عنوان یک سه راه کراوات با توجه به خروج نظرسنجی.

وجود داشته است که پیش بینی Taoiseach لئو Varadkar خواهد مبارزه برای حفظ قدرت اما خوب Gael حزب گفته می شود که منجر به اپوزیسیون اصلی Fianna شکست – هر چند تنها 0.2% با 22.4 درصد آرا در مقابل 22.2%.

اما تعجب با توجه به ایپسوس MRBI انتخابات است که Sinn Fein – سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) – گردن و گردن با دو حزب اصلی در 22.3%.

Sinn Fein leader Mary Lou McDonald addressed the media at Stormont
تصویر: Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد

آسمان اخبار ارشد ایرلند خبرنگار دیوید Blevins گفت: این امر می تواند یک “کاملا حیرت انگیز نتیجه” اگر حزب آن را.

“این می تواند لحظه ای تعریف نشان می دهد که وجود دارد این است که یک حرکت به دور از دو حزب اصلی توسط رای دهندگان که می خواهید چیزی متفاوت است,” او گفت:.

هیچ انتظار می رود برای رسیدن به 80-صندلی آستانه به فعال کردن آن را به حکومت بر خود و ائتلاف دولت برخی از رنگ است که تقریبا اجتناب ناپذیر است.

خروج نظرسنجی منتشر شد در 10ساعت در روز شنبه با این نتایج نهایی نیست و انتظار می رود تا صبح روز یکشنبه.

این اولین بار در بیش از یک قرن است که یک ایرلندی انتخابات گرفته شده در شنبه, ساخته شده است که مردم در انتخابات سخت تر برای ارزیابی به عنوان رای گیری الگوی متفاوت بود برای یک هفته.

A general view shows Government Buildings in Dublin
تصویر: دوبلین را تبدیل به خانه به یک دولت جدید اما شکل آن نامشخص باقی مانده است

تجزیه و تحلیل: خروج نظرسنجی نشان می دهد آویزان مجلس تقریبا یقین
توسط استفان مورفی, ایرلند, خبرنگار

انتخابات از تاب و چرخش به نظر می رسد مانند آن می تواند ارائه نتیجه واقعا شگفت آور.

امشب ایپسوس MRBI خروج نظرسنجی قرار داده ایرلند سه بزرگ احزاب سیاسی مرده در سطح 22 درصد از آرا هر – با عدم قطعیت در حال حاضر overshadowing چگونه دولت آینده تشکیل می شود.

با لئو Varadkar خوب Gael در 22.4 درصد شناور Sinn Fein در 22.3 درصد و بزرگترین حزب مخالف Fianna شکست در 22.2 درصد آویزان Dail (ایرلندی پارلمان) در حال حاضر تقریبا قطعی است.

Michael Martin of Fianna Fail
تصویر: مایکل مارتین از Fianna شکست

اولین غذای آماده از این داستان Sinn Fein.

در سال 2016 آنها در زمان 13.8 درصد آرا. اگر انتخابات درست است این یک نتیجه فوق العاده برای مری لو مک دونالد در اولین انتخابات عمومی اما در عین حال دوباره می افتد و کمی از پیش بینی عملکرد در آخرین نظر سنجی.

رای گیری داده ها همچنین نشان می دهد که چقدر به شدت ایرلند جوان رای دهندگان حمایت Sinn Fein – 31.8 درصد از 18-24 ساله رای برای حزب جمهوری خواه بیش از خوب Gael و Fianna شکست همراه در این رده سنی است.

این به چه معنی برای لئو Varadkar? آن را خیلی زود و بیش از حد بگویید.

به نظر می رسد که پیش بینی او از اواخر نوسان را به خوب Gael ممکن است درست به یک اندازه اما او هنوز هم برخی به از دست دادن کرسی است. او چهره یک نبرد واقعی در دفتر باقی می ماند.

Leo Varadkar was tipped to suffer major losses in the election
تصویر: لئو Varadkar شد مخفیگاه آنان را به رنج می برند تلفات عمده در انتخابات

اساسا این نظرسنجی رنگ های یک عکس از سیاست ایرلند وفراهم. از آنجا که پایه و ایرلندی, دولت, سیاست در اینجا بود که توسط دو بزرگ به عنوان Fianna موفق و خوب Gael در زمان تبدیل به سرب هر دولت ایرلندی.

در حال حاضر حمایت خود را ترکیب شده است کاهش یافته و به بیش از 40 درصد از رای دهندگان – و Sinn Fein می تواند مدعی بودن یک hitter وظیفه بزرگ در جنوب مرز برای اولین بار.

اما به همان اندازه مهم است به یاد داشته باشید که برابری در این نظرسنجی برابر نیست به صندلی شماره جدید Dail هنگامی که آن را برگزار در فوریه 20.

Sinn Fein به سادگی به اندازه کافی به میدان فرستاد نامزدها (فقط در 42) واقعا نارضايتى در آن قابل توجه افزایش پشتیبانی می کند.

منابع درون حزب سخن گفته اند چندین بار از گرفتار شدن در hop با آن جدید پیدا محبوبیت در میان رای دهندگان تشنه تغییر است.

(left to right) Fianna Fail leader Micheal Martin, Fine Gael leader Leo Varadkar and Sinn Fein President Mary Lou McDonald
تصویر: خوب Gael, Fianna شکست و Sinn Fein گردن و گردن

Fianna شکست احتمالا بزرگترین حزب پس از این انتخابات اما در این اعداد ممکن است قادر به تشکیل یک عملکرد دولت بدون قابل توجه اعتماد به نفس جدید و عرضه توافق با قوس رقبا خوب Gael (در جهت معکوس به مبارزه با تروریسم در اروپا الهام گرفته از توافق چهار سال گذشته) و یا با انجام یک کار دراماتیک U-نوبه خود و ورود دولت با Sinn Fein.

پس از بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در چند هفته گذشته این امر می تواند منصفانه است که فرض کنیم که مایکل مارتین نا امید خواهد شد با بازگشت خود را.

گزینه سوم – و مطلقا هیچ کس می خواهد – یکی دیگر از انتخابات در داخل قاب زمان کوتاه.

سردبیران روزنامه ها در حال پاره کردن یکشنبه مقابل صفحات. هیچ کس گیراندم Sinn Fein جزر و مد در GE2020 – کمتر هنوز هم می ام را خواب می تواند منجر به یک سه راه کراوات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im