آسیایی, پورت سفت دریا خدمه تغییرات تست به عنوان coronavirus موارد مجددا

یک محموله ترمینال در هنگ کنگ است.

گتی ایماژ

چند عمده بنادر در آسیا را سخت تر خدمه تغییر محدودیت ها و فشارهای غربالگری از ملوانان در هفته های اخیر به عنوان coronavirus صحنه جهانی تجدید حیات.

تحولات آمد در میان نگرانی های تازه در مورد خونتان coronavirus موارد در بخش هایی از جهان که قبلا به فکر نگه داشته اند شیوع بیماری تحت کنترل است.

هفته گذشته در سنگاپور 15 خدمه فیلیپینی پردازنده یک کشتی آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: شهر-دولت های دریایی و بندر مقام. این کشتی در سنگاپور برای تعمیرات و سوخت گیری. خدمه نه پیاده.

چینی بنادر باید ramped غربالگری خدمه در کشتی پس از رسیدن به بنادر پس از چندین مورد از coronavirus موارد در دریانوردان تجاری نشریه Platts منتشر شده در جولای 29.

عفونت در دریانوردان باید پیچیده خدمه تغییرات — بحران انسانی با دهها هزار نفر از خسته دریانوردان به دام افتاده در دریا.

بسیاری از آوازهای سرزمین مادری ام به دلیل مرز تعطیلی و محدودیت های مهاجرتی با هدف شامل coronavirus بیماری همه گیر. وجود دارد حدود 1.2 میلیون نفر دریانورد در سطح جهان است که درگیر در مسیرهای تجارت بین المللی.

برای جلوگیری از موارد از گسترش به جامعه بنادر سنگاپور و هنگ کنگ صادر کرده اند اقدامات جدید.

در جولای 24, سنگاپور دریایی و بندری سازمان صادر شده مجموعه ای از بهترین شیوه ها در نور از حیات coronavirus موارد است. آنها عبارتند از انزوا دوره برای onboarding و offboarding خدمه و همچنین به عنوان ویروس آزمون.

همچنین در ماه جولای هنگ کنگ دولت به حالت تعلیق خدمه تغییرات با هیچ محموله عملیات پس از چین ویژه اداری قلمرو ثبت افزایش موارد است. قرنطینه معافیت قبل از تعلیق سرزنش قرار گرفتند تورم بوده است.

لغزش در خدمه تغییرات

افزایش موشکافی می آید راستای ساقط پروتکل برای مدیریت خدمه تغییرات — مسئله ای که نهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل (ICS) نامیده می شود در جولای 23.

“با داستان ظهور دیروز از خدمه ورود در سنگاپور با Covid-19 علائم روشن است که برخی از دریانوردان و خدمه و منینگ شرکت ها ‘گرفتن نیست به طور جدی’ پروتکل خود تحمیل انزوا (حداقل 14 روز) زمانی که در حال rostered برای خدمه تغییر” ICS در بیانیه ای گفت.

ICS به نام گزارش “هشدار دهنده” و خواست برای انطباق.

“اقدامات غیر مسئولانه از یک اقلیت کوچک می تواند به طور بالقوه منجر به خاموش شدن خدمه تغییر فرآیندهای مهم در حمل و نقل هاب تأثیر اکثریت قریب به اتفاق از دریانوردان و صاحبان کشتی که عمل مطابق با پروتکل گفت:” ICS.

دریایی و بندر مقامات سنگاپور نیز گزارش کشف دستکاری Covid-19 نتایج آزمون با توجه به تجارت رسانه ها. این MPA پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد دستکاری نتایج.

دولت news agency فیلیپین خبر در تاریخ 24 ژوئیه که دو نفر دستگیر و برای فروش جعلی Covid-19 نتایج آزمون در کشور است.

جنوب شرقی آسیا کشور است coronavirus کانون داشتن گزارش بیش از 160,000 موارد عفونت. همچنین یکی از بزرگترین منابع دریانوردان حسابداری برای یک چهارم از خدمه در سطح جهان با توجه به صنعت تخمین می زند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>