آسیایی, مصرف کنندگان, انتظار می رود ماه 6-ضربه مالی از coronavirus اما هنوز هم هزینه این چیزها

مصرف کنندگان آسیایی در حال سفت کردن کمربند خود را به عنوان آنها آماده شدن برای یک coronavirus ناشی از ضربه به امور مالی خود را بر اساس یک مطالعه جدید.

خریداران در چین, کره جنوبی, هند ژاپن و اندونزی را قطع کرده و بر روی, لباس, مراقبت از پوست و الکترونیک خرید به عنوان نگرانی بیش از چشم انداز درآمد و پس انداز به عنوان همه گیر جغجغه اقتصاد در سراسر جهان مک کینزی گزارش یافت می شود.

مواد غذایی, لوازم خانگی و-سرگرمی و در عین حال همچنان به گرفتن سهم از کیف پول به مردم سر خم کردن در خانه های خود با توجه به بررسی پنج آسیا را پیشرو در اقتصاد.

این مطالعه که به بررسی بین 500 تا بیش از 1000 نفر در هر بازار انجام شد از مارس 23 تا 30 به عنوان میزان ویروس شروع به آشکار شدن در سطح جهان است. آن را می سازد در بررسی های قبلی در چین گرفته شده بین Feb. 21 تا 24.

پاسخ دهندگان در سراسر هیئت مدیره انتظار می رود این ویروس به خالص اثر منفی بر خانواده خود منابع مالی بیش از دو هفته اول ماه آوریل است. که شیب به احتمال زیاد حداقل دو تا شش ماه اکثریت موافقت کردند.

کره جنوبی در میان کسانی که بیشتر نگران یک ضربه به درآمد در حالی که گفتگو می ترسید افزایش در مخارج و کاهش پس انداز.

با وجود که بسیاری از افراد احساس اعتماد به نفس خود را در اقتصاد کشور خواهد گزاف گویی.

Carlina Teteris

حدود نیمی از پاسخ دهندگان در چین و هند و اندونزی گفت که انتظار می رود اقتصاد خود را بهبود می یابند در دو تا سه ماه در حالی که بسیاری باقی مانده پیش بینی شده شش تا 12 ماه گاهشمار. چینی اعتماد به نفس در بهبود سریع بود تا 5 درصد از ماه قبل است.

در ضمن پاسخ دهندگان از کره جنوبی و ژاپن زده محتاط تر توجه داشته باشید پیش بینی دراز مدت پیامدهای شش ماه یا بیشتر.

مصرف کننده اجماع نشان دهنده گسترش ویروس به طور گسترده تر.

چین اولیه کانون شیوع نشان داده است نشانه هایی از موارد ثبات و شروع به باز کردن. با این حال ژاپن به تازگی تحت یک وضعیت اضطراری دیده است آن موارد افزایش بیش از هفته های اخیر. اندونزی, در ضمن هنوز برای معرفی هر سراسر کشور مستند.

این گزارش می آید به عنوان صندوق بین المللی پول منتشر شد آن چشم انداز اقتصاد جهانی برای سال 2020 است. آن را پیش بینی می کند که این سال برای اولین بار در 60 سال آسیا ضبط خواهد شد و هیچ رشد اقتصادی است.

محرومیت در ژاپن, اقتصادی نمی بالاترین رتبه در میان پاسخ دهندگان’ نگرانی ، در چین و کره جنوبی و عدم قطعیت در طول مدت شیوع و پس از آن مستندات ارشد شد نگرانی در حالی که در اندونزی و هند بهداشت عمومی و امنیت اعضای خانواده در رتبه بندی بالا از ذهن است.

از دست ندهید: coronavirus رکود برجسته رشد فرصت های سرمایه گذاری و وای آن را دوست دارم

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>