سهام آسیا پس از جست و خیز کردن سیب مسائل درآمد هشدار در coronavirus تاثیر

سهام در آسیا کاهش یافت و در روز سه شنبه به عنوان جدید شیوع کروناویروس در ادامه به roil شرکت در میان انتظارات این امر باعث کاهش سرعت.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن سقوط 0.65% در اوایل تجارت پس از روز قبلی ضرر و زیان است. این Topix کاهش یافت 0.56%. کاهش دیده می شد در سراسر بخش تکنولوژی با Softbank پایین 2.38%.

در کره جنوبی Kospi همچنین تضعیف 0.75%. استرالیا ASX 200 کاهش یافته 0.23% در صبح است.

به طور کلی شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافته 0.17%.

درآمد از بانک HSBC در تمرکز می شود در روز سه شنبه. اروپا بزرگترین وام دهنده است به گزارش کامل آن در سال 2019 نتایج در 12:00 p. m. HK/گناه.

تحلیلگران انتظار دارند HSBC به گزارش سود قبل از مالیات برای سال 2019 حدود 20 میلیارد دلار در راستای $19.9 میلیارد دلار سود در سال 2018 با توجه به گزارش رویترز. هر چند این بانک که مقر آن در لندن بیشتر از سود آن آمده از آسیا و به ویژه هنگ کنگ.

آن هنگ کنگ-ذکر شده سهام بسته 0.42% پایین تر در روز دوشنبه.

تامین کنندگان اپل در آسیا سقوط

در همین حال تامین کنندگان اپل در آسیا به شدت کاهش یافت و در صبح به عنوان غول تکنولوژی هشدار داد که ممکن است دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل کاهش عرضه آیفون در سطح جهانی و کاهش تقاضای چین به عنوان یک نتیجه از اختلالات از شیوع کروناویروس.

اپل باعث می شود بسیاری از آن اپل و محصولات در چین است. این بیماری باعث شده است که این شرکت به طور موقت توقف تولید و فروشگاه های خرده فروشی در چین است. برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل بازگشایی در چین با کاهش برنامه هفته گذشته است.

در آسیا ژاپن آلپ آلپ سقوط 3.46%, Murata Manufacturing کاهش یافت و نزدیک به 3 درصد است. Taiyo Yuden پایین بود نزدیک به 4 درصد.

کره جنوبی در آورده SK Hynix از دست 0.95% و سامسونگ الکترونیک کاهش یافته است 1.46%.

شیوع آن در چین آغاز شده است اما پس از گسترش در سطح جهان است به تاثیر شرکت های دیگر بیش از حد. در واقع, آن می تواند ضربه به عنوان بسیاری از پنج میلیون شرکت در سراسر جهان یک مطالعه جدید نشان داد. تقریبا نیمی (49 درصد) از شرکتهای تابعه در نهفته مناطق هستند که مقر آن در هنگ کنگ در حالی که حساب های ایالات متحده در 19 درصد و ژاپن 12 درصد و آلمان 5 درصد است.

تاثیر بر روی کسب و کار در چین و در سراسر جهان کشیده پایین پیش بینی رشد اقتصادی برای سال.

تمرکز در حال حاضر تغییر به احتمال زیاد تاثیر اقتصادی COVID-19. با داده های پراکنده آن را بسیار سخت به بگویید اگر روزانه آلودگی هوا به راحتی در دسترس هستند و ما با توجه به تجمعی آلودگی برای سال در حدود 20-25 ٪ پایین تر از این زمان در سال گذشته” Tapas Strickland, مدیر اقتصاد و بازار در بانک ملی استرالیا نوشت: در یادداشت روز سه شنبه. “به طور کلی نشان می دهد که یک کاهش قابل توجهی در فعالیت های صنعتی در Q1.”

سنگاپور یکی از بدترین آمار شیوع در خارج از چین است که انتظار می رود به پرده بودجه خود را در روز سه شنبه. کشور جنوب شرق آسیا است که انتظار می رود به صرف بزرگ برای نرم کردن اقتصادی از شیوع بیماری است که آمار شرکت ها و گردشگری.

ارز

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.003 کشویی از قبل بالا از 99.208.

ین داد و ستد در 109.82 در برابر دلار کمی تغییر پس از ضربه زدن به بالای 110 سطح به طور خلاصه در هفته گذشته. دلار استرالیا بود که در 0.6705 تضعیف کمی از یک روز قبل از.

آنچه در شیر برای سه شنبه (همه زمان ها در هنگ کنگ/گناه):

4:30 بعد از ظهر: هنگ کنگ بیکاری
5:00 p. m. چین وام های جدید کل تامین اجتماعی

— CNBC آملیا لوکاس و الیوت اسمیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>