سهام آسیا تجارت مخلوط همانطور که در گزارش بالا تمام وقت در coronavirus موارد

سهام در آسیا و اقیانوس آرام مخلوط شد در صبح روز دوشنبه تجارت پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد بیش از آخر هفته تعدادی رکورد از coronavirus موارد در 24 ساعت.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.36% در اوایل تجارت به عنوان سهام کنگلومرا Softbank گروه شروع به پریدن کرد و حدود 1.5% در حالی که شاخص Topix اضافه شده 0.45%. کره جنوبی Kospi پیشرفته 0.58%.

در ضمن سهام در استرالیا کاهش یافته است به عنوان S&P/ASX 200 تضعیف 0.15%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.05% بالاتر است.

تحولات اطراف coronavirus همه گیر هستند به احتمال زیاد به ادامه توزین در تمایلات سرمایه گذار. که روز شنبه گفت که بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد تایید شد بیش از یک دوره 24 ساعته — یک رکورد است.

در ایالات متحده از فلوریدا و تگزاس گزارش روزانه ثبت سنبله در coronavirus موارد در روز شنبه. افزایش اخیر در موارد نگرانی خود را از احتمال مستندات بودن دوباره به راه افتادند برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است که می تواند با قرار دادن دندانه در چشم انداز بهبود اقتصادی.

تنش بین واشنگتن و پکن را نیز تماشا با رویترز گزارش بیش از آخر هفته که آمریکا دو ناو هواپیمابر فرستاده شد به دریای چین جنوبی در طول چینی دریل.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.165 پس از آن لغزش از سطوح بالاتر 97.5 در اوایل ماه جولای.

ین داد و ستد در 107.58 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر از 108 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6947 پس از یک افزایش از سطح اطراف $0.684 در معاملات هفته.

قیمت نفت مخلوط شد در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا با 0.4% کاهش به $42.97 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام از سوی دیگر ریختن 0.57% به $40.42 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>