سهام در آسیا و اقیانوسیه ریزش صبح روز دوشنبه به عنوان تنش بین ایالات متحده و چین همچنان به وزن در تمایلات سرمایه گذار.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.37% در اوایل تجارت در حالی که شاخص Topix غوطه ور 0.16%.

اقتصاد ژاپن کاهش 27.8 درصد به صورت سالانه در ماه آوریل تا ژوئن با توجه به اطلاعات دولت دوشنبه منتشر شد. که بیشترین انقباض در رکورد به گزارش رویترز،. داده های مقدماتی ژاپن در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی در مقایسه در برابر اقتصاددانان از متوسط برآورد یک 27.2% کاهش گزارش رویترز.

سهام در استرالیا نیز کاهش یافته است با S&P/ASX 200 پایین 0.27%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله کمی تغییر کرده است.

بازار در کره جنوبی بسته شده روز دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی جمعه وادار کردن چین ByteDance به فروش و یا چرخش آن ایالات متحده Infinite کسب و کار در 90 روز. به منظور او تهمت ذکر شده “مدرک معتبری” که ByteDance “ممکن است اقدام است که تهدید به اختلال در امنیت ملی ایالات متحده است.”

در همین حال رویترز گزارش داد بیش از آخر هفته که برنامه ریزی شده ایالات متحده-چین تجارت معامله نقد و بررسی در ابتدا برای شنبه به تعویق افتاد با تاریخ جدید توافق با استناد به منابع آشنا با برنامه های. این منابع به رویترز گفت که این تاخیر به علت درگیری های برنامه ریزی نیز به عنوان زمان برای بیشتر چینی خرید از صادرات ایالات متحده.

کسانی که تحولات آمد که تنش بین واشنگتن و پکن را گرم می شود و در هفته های اخیر.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از قرارداد های تجاری در خطر است با نقد و بررسی به تعویق دیده می شود به عنوان یک کمک هزینه برای چین به افزایش خرید خود را از ما محصولات کشاورزی که در حال راه پشت برنامه” رودریگو Catril یک استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

U. S. شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 93.025 پس از کاهش آن در هفته گذشته از سطح بالای 93.6.

ین داد و ستد در 106.61 هر دلار تضعیف از سطح زیر 106.4 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.7189 پس از دست زدن به $0.711 رسیدگی به هفته گذشته است.

قیمت نفت بالاتر بودند در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 0.42% به 44.99 $در هر بشکه. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 0.55% به $42.24 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de