سهام آسیا لغزش به عنوان تار و مار در بازار نفت بدتر با برنت ياوه بیش از 13 درصد

سهام در آسیا کاهش یافته و در بعد از ظهر چهارشنبه تجارت در پشت تیز ضرر و زیان در بازارهای نفت یک شبه.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن منجر ضرر و زیان در میان منطقه بازارهای عمده آن را به عنوان کاهش 1.2% در بعد از ظهر در حالی که این شاخص Topix تضعیف 0.67%.

سرزمین اصلی چین سهام لبه پایین تر بعد از ظهر با شانگهای کامپوزیت پایین 0.16% در حالی که شنزن کامپوزیت غوطه ور 0.112%.

کره جنوبی Kospi نیز کاهش یافته 0.79% در حالی که Kosdaq شاخص ریختن 0.35%. در استرالیا, S&P/ASX 200 کاهش یافته 0.29%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص تضعیف 0.32% پایین تر است.

قیمت نفت همچنان به سقوط

در بازار نفت, بین المللی, قراردادهای آتی نفت خام برنت فرو 13.76 درصد به $16.67 در هر بشکه کاهش یافته است از سطوح بالاتر از 24 دلار به ازای هر بشکه در روز سه شنبه.

در ضمن ژوئن قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت (WTI) کاهش یافته و بیشتر آن را به عنوان کاهش یافته است 5.96% به $10.88 هر بشکه نفت پس از کاهش بیش از 40 درصدی در روز سه شنبه. آمریکا قیمت نفت را دیده شدید تلفات در روزهای اخیر.

این قرارداد ممکن برای نفت وست تگزاس اینترمدیت که منقضی شده سه شنبه — تضعیف به منفی قیمت در اوایل این هفته به معنی معامله گران خواهد پرداخت برای دیگران به نفت دست خود را. این قرارداد ممکن چیتی بازگشت به سیاه و سفید سه شنبه.

“نفت بررسی واقعیت باعث شده یک ارزیابی مجدد در سراسر خطر و دارایی و” رودریگو Catril ارشد خارجی استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

Kapstream سرمایه مدیر عامل استیو گلدمن گفت CNBC “نشانه های خیابانی” در روز جمعه که آن را “تعجب آور” است که در نزدیکی-مدت قرارداد برای نفت در حال رفتن به بسیار بسیار ارزان است.”

“این رفتن به آخرین طولانی تر از آنچه در بازار در حال حاضر پیش بینی و این عمدتا به دلیل اقتصاد جهانی بعید است به بازگشت آنلاین به سرعت به عنوان بازارهای … امیدوار,” گلدمن گفت. “من فکر می کنم که رفتن به رانندگی واقعی را از قیمت نفت … در ماه های آینده.”

ارز

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.275 بعد از دیدن سطح زیر 99.5 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 107.69 دلار پس از تضعیف از سطح زیر 107.6 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6308 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.635 دیده می شود در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>