سهام در آسیا و اقیانوسیه شد به تجارت در روز دوشنبه کاهش به عنوان تنش بین ایالات متحده و چین همچنان به وزن در تمایلات سرمایه گذار.

معاملات آتی با اشاره به پایین تر باز کنید برای سهام ژاپن. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 23,170 در حالی که همتای آن در اوزاکا بود که در 23,140. که در مقایسه برابر شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 23,289.36.

سهام در استرالیا نیز مجموعه به کاهش است. SPI قرارداد آتی در 6,026.0 نسبت به S&P/ASX 200 گذشته در 6,126.20.

بازار در کره جنوبی بسته شده روز دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

در داده های اقتصادی مقابل ژاپن در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی انتظار می رود چهره های در حدود 7:50 a. m. HK/گناه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی جمعه وادار کردن چین ByteDance به فروش و یا چرخش آن ایالات متحده Infinite کسب و کار در 90 روز. به منظور او تهمت ذکر شده “مدرک معتبری” که ByteDance “ممکن است اقدام است که تهدید به اختلال در امنیت ملی ایالات متحده است.”

در همین حال رویترز گزارش داد بیش از آخر هفته که برنامه ریزی شده ایالات متحده-چین تجارت معامله نقد و بررسی در ابتدا برای شنبه به تعویق افتاد با تاریخ جدید توافق با استناد به منابع آشنا با برنامه های. این منابع به رویترز گفت که این تاخیر به علت درگیری های برنامه ریزی نیز به عنوان زمان برای بیشتر چینی خرید از صادرات ایالات متحده.

کسانی که تحولات آمد که تنش بین واشنگتن و پکن را گرم می شود و در هفته های اخیر.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از قرارداد های تجاری در خطر است با نقد و بررسی به تعویق دیده می شود به عنوان یک کمک هزینه برای چین به افزایش خرید خود را از ما محصولات کشاورزی که در حال راه پشت برنامه” رودریگو Catril یک استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

U. S. شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 93.055 پس از کاهش آن در هفته گذشته از سطح بالای 93.6.

ین داد و ستد در 106.56 هر دلار تضعیف از سطح زیر 106.4 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.7185 پس از دست زدن به $0.711 رسیدگی به هفته گذشته است.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر:

  • ژاپن در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی داده ها در 7:50 a. m. HK/گناه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de