سهام آسیا مجموعه ای به افزایش به عنوان وال استریت حملۀ ویروس ترس و لمس رکورد

سهام در آسیا راه اندازی شد به تجارت بالاتر در شنبه زیر یک شبه شتاب از وال استریت به عنوان S&P 500 و Nasdaq Composite با لمس تازه رکورد بسته شدن سقف ،

معاملات آتی با اشاره به دستاوردهای سهام ژاپن در باز به بازار بازگشت و از روز سه شنبه از تعطیلات. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 23,925 در حالی که همتای آن در اوزاکا بود که در 23,690. که در مقایسه برابر شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 23,685.98.

سهام در کنگلومرا Softbank گروه تماشا خواهد کرد روز چهارشنبه پس از یک قاضی stateside تصویب ادغام بین T-Mobile و Sprint. سافت اکثریت سهامداران با حداکثر سرعت دویدن.

در ضمن سهام در استرالیا افزایش یافت در اوایل تجارت با S&P/ASX 200 به دست آوردن در مورد 0.4%.

شبانه در وال استریت شاخص S&P 500 بسته 0.2% بالاتر در 3,357.75 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.1% به پایان آن روز معاملاتی stateside در 9,638.94. میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت تا آنجا که 138 امتیاز قبل از بسته شدن تخت در 29,276.34.

این حرکت پس از ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت: بانک مرکزی است “از نزدیک نظارت بر” وضعیت اطراف مداوم coronavirus شیوع و تاثیر بالقوه آن به چین و اقتصاد جهانی هر چند او اشاره کرد که آن را “خیلی زود” چگونه این بیماری می تواند ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده.

پاول نظر می آیند به عنوان سرمایه گذاران همچنان دست به گریبان با عدم قطعیت در اطراف این ویروس است که در حال حاضر گرفته شده بیش از 1000 زندگی با بسیاری از آنها که از چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

“بر اساس (پاول) در نظر روشن است که فدرال ریزرو unfazed چون چین گرفته شده اقدامات قوی حاوی ویروس و ارائه نقدینگی. وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد در ایالات متحده و تا کنون تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده محدود است” Kathy Lien مدیر عامل استراتژی ارز در BK مدیریت دارایی نوشت: در یک یادداشت به تاریخ Feb. 11.

رهن هشدار داد که “بسیاری از کارخانه ها تهیه ما کسب و کار در چین باقی می ماند تعطیل و پروازها به مقصد چین باقی می ماند تا لغو شد.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.749 پس از کاهش از سطح بالاتر از 98.8 قبلا دیده.

ین داد و ستد در 109.81 در برابر دلار پس از دیدن سطوح اطراف 109.9 دیروز. دلار استرالیا در $0.6715 پس از خونتان به سطوح بالاتر از $0.672 دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>