سهام آسیا افزایش به عنوان بانک مرکزی ژاپن در دیدار; کاهش قیمت نفت

سهام در آسیا و اقیانوسیه افزایش در تجارت صبح روز دوشنبه بانک مرکزی ژاپن به دلیل لگد کردن سیاست های پولی خود را ملاقات.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.77% به عنوان سهام ربات ساز Fanuc افزایش یافت و بیش از 10 درصد پس از انتشار این شرکت نتایج مالی برای سال منتهی به مارس سال 2020 است. این شاخص Topix همچنین پیشرفته 0.85%.

بانک مرکزی ژاپن آغاز می شود سیاست های پولی خود را در جلسه روز دوشنبه سرمایه گذاران به سازمان دیده بان برای سیاست حرکت می کند از بانک مرکزی دست به گریبان با تاثیر اقتصادی مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

سرزمین اصلی چین سهام تحت فشار بودند در اوایل تجارت با شانگهای کامپوزیت fractionally پایین تر در حالی که شنزن کامپوزیت ریخته 0.408%.

در کره جنوبی Kospi اضافه شده 1.14%. استرالیا S&P/ASX 200 همچنین لبه 0.32% بالاتر است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.91% بالاتر است.

قیمت نفت شاقول

قیمت نفت نیز به تماشای روزهای اخیر نوسانات به عنوان نگرانی از افزایش بیش از تقاضای ضعیف به عنوان یک نتیجه از اقتصادی آمار جهانی شیوع کروناویروس.

در صبح از ساعت روز دوشنبه بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت ریختن زودتر سود به عنوان آنها سقوط کرد 1.87% به $21.04 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافته است بیشتر کاهش 8.44% به $15.51 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 100.203 بعد از دیدن سطوح زیر 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 107.57 هر دلار پس از دیدن نوسانات هفته گذشته آن را به عنوان چرخش بین سطوح بالا 107.8 و زیر 107.4. دلار استرالیا تغییر در $0.6431 بعد از دیدن سطح زیر $0.63 هفته گذشته است.

آنچه در شیر برای روز شنبه:

  • ژاپن بانک مرکزی ژاپن سیاست های پولی در جلسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>