سهام در آسیا بیشتر کاهش یافت و از نزدیک در روز سه شنبه به عنوان جدید شیوع کروناویروس در ادامه به roil شرکت در میان انتظارات این امر باعث کاهش سرعت. قیمت نفت نیز سقوط.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پایین بود 1.36% در بعد از ظهر.

در سرزمین اصلی چین سهام نیز با نزدیک پس از دیدن زودتر کاهش می یابد. شانگهای کامپوزیت بسته به تخت 2,984.97 در حالی که شنژن جزء رز 0.58% به 11,306.49. شنژن کامپوزیت بیش از حد شروع به پریدن کرد 1.12% به 1,856.56.

چین روز سه شنبه گفت: این امر پذیرش برنامه های کاربردی برای تعرفه معافیت از شرکت در ایالات متحده کالا از 2 مارس با توجه به گزارش رویترز. که درخواست 696 محصولات آمریکایی از جمله گوشت و سویا و نفت خام و گاز طبیعی.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن سقوط 1.40% به 23,193.80 پس از روز قبلی ضرر و زیان است. این Topix کاهش 1.31% به 1,665.71. کاهش دیده می شد در سراسر بخش تکنولوژی با Softbank غواصی 4.89%.

در کره جنوبی Kospi همچنین تضعیف 1.48% به 2,208 فتح کند گرفته شد.88. استرالیا ASX 200 کاهش یافته 0.16% به 7,113.70.

به طور کلی شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت و بیش از 1% در بعد از ظهر.

در آن سال 2019 نتایج در سه شنبه HSBC گزارش 2019 سود قبل از مالیات از $13.35 میلیارد در حالی که درآمد حاصل در همان دوره بود $56.1 میلیارد دلار است. که از دست رفته و انتظارات به عنوان تحلیلگران پیش بینی کرده بود HSBC گزارش کارت برای سال گذشته تا حد زیادی مطابقت که از سال 2018 زمانی که گزارش شده قبل از مالیات سود شد $19.89 میلیارد دلار و درآمد $بود 53.78 میلیارد دلار است.

در حالی که HSBC است که مقر آن در لندن بیشتر از سود آن آمده از آسیا و به ویژه هنگ کنگ. آن هنگ کنگ-ذکر شده سهام کاهش یافته است 2.19% در بعد از ظهر.

تامین کنندگان اپل در آسیا ببینید فروش

در همین حال تامین کنندگان اپل در آسیا به شدت کاهش یافت و در صبح به عنوان غول تکنولوژی هشدار داد که ممکن است دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل کاهش عرضه آیفون در سطح جهانی و کاهش تقاضای چین به عنوان یک نتیجه از اختلالات از شیوع کروناویروس.

اپل باعث می شود بسیاری از آن اپل و محصولات در چین است. این بیماری باعث شده است که این شرکت به طور موقت توقف تولید و فروشگاه های خرده فروشی در چین است. برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل بازگشایی در چین با کاهش برنامه هفته گذشته است.

در آسیا ژاپن آلپ آلپ سقوط 2.89%, Murata Manufacturing کاهش یافت 3.41%. Taiyo Yuden فرو 5.66%.

هنگ کنگ آفتابی نوری شیرجه 4.85% و Aac Tech تصادفا تقریبا 4 درصد. کره جنوبی SK Hynix از دست 2.86% و سامسونگ الکترونیک کاهش یافته است 2.76%.

بیش از تایوان Hon Hai Precision Industry, اپل بزرگترین تامین کننده کاهش یافته و تقریبا 1% قبل از حل 0.60%.

“این خبر غیر منتظره تایید بدترین ترس از خیابان که شیوع ویروس به طور چشمگیری تحت تاثیر عرضه آیفون از چین/Foxconn با تقاضا موج ضربه در سراسر جهان” Wedbush اوراق بهادار تحلیلگران دانیال ایوس و Strecker Backe نوشت: در یک توجه داشته باشید اضافه کردن که این قدر تاثیر است “به وضوح بدتر از ترس.”

“در حالی که این خبر دشوار است قرص های خود را به خریداران اپل باقی مانده است یک شرکت به طور قابل توجهی در معرض این ویروس این موضوع با توجه به شرکت گسترده عرضه و تقاضا شاخکهای در سراسر چین” به آنها اضافه شده است.

ویروس در سطح جهان تاثیر

شیوع آن در چین آغاز شده است اما پس از گسترش در سطح جهان است به تاثیر شرکت های دیگر بیش از حد. در واقع, آن می تواند ضربه به عنوان بسیاری از پنج میلیون شرکت در سراسر جهان یک مطالعه جدید نشان داد. تقریبا نیمی (49 درصد) از شرکتهای تابعه در نهفته مناطق هستند که مقر آن در هنگ کنگ در حالی که حساب های ایالات متحده در 19 درصد و ژاپن 12 درصد و آلمان 5 درصد است.

تاثیر بر روی کسب و کار در چین و در سراسر جهان کشیده پایین پیش بینی رشد اقتصادی برای سال.

تمرکز در حال حاضر تغییر به احتمال زیاد تاثیر اقتصادی COVID-19. با داده های پراکنده آن را بسیار سخت به بگویید اگر روزانه آلودگی هوا به راحتی در دسترس هستند و ما با توجه به تجمعی آلودگی برای سال در حدود 20-25 ٪ پایین تر از این زمان در سال گذشته” Tapas Strickland, مدیر اقتصاد و بازار در بانک ملی استرالیا نوشت: در یادداشت روز سه شنبه. “به طور کلی نشان می دهد که یک کاهش قابل توجهی در فعالیت های صنعتی در Q1.”

سنگاپور یکی از بدترین آمار شیوع در خارج از چین را به پرده بودجه در روز سه شنبه. کشور جنوب شرق آسیا است که انتظار می رود به صرف بزرگ برای نرم کردن اقتصادی از شیوع بیماری است که آمار شرکت ها و گردشگری.

ارز و نفت

قیمت نفت کاهش یافت و صبح روز سه شنبه در آسیا ساعت. معیار جهانی قیمت نفت برنت به پایین بود بیش از 1 ٪ به $57.03 در هر بشکه رسید در حالی که آمریکا نفت خام کاهش یافت 0.83% $51.62.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.187 برخاسته از سطوح پیش از آن در هفته.

ین داد و ستد در 109.74 در برابر دلار کمی تغییر پس از ضربه زدن به بالای 110 سطح به طور خلاصه در هفته گذشته. دلار استرالیا تضعیف به 0.6686 از بالا 0.67 سطح پیش از آن.

آنچه در شیر برای سه شنبه (همه زمان ها در هنگ کنگ/گناه):

4:30 بعد از ظهر: هنگ کنگ بیکاری
5:00 p. m. چین وام های جدید کل تامین اجتماعی

— CNBC ین ن لی, آملیا لوکاس و الیوت اسمیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im