سهام در آسیا بودند بالاتر در بعد از ظهر چهارشنبه تجارت به عنوان نگرانی مداوم شیوع کروناویروس کاهش خواهد یافت.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.51% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن و کنگلومرا Softbank گروه شروع به پریدن کرد 12.28% پس از یک قاضی stateside تصویب ادغام بین T-Mobile و Sprint. سافت اکثریت سهامداران با حداکثر سرعت دویدن. این Topix شاخص از سوی دیگر در محدوده منفی باقی مانده آن را به عنوان کاهش یافته 0.14%.

سرزمین اصلی چین سهام بالاتر توسط این بعد از ظهر با ترکیبی شانگهای در دوره نقاهت بعد از آن در اوایل لغزش به افزایش 0.21% در حالی که شنژن جزء را به دست آورد 0.87%. شنژن کامپوزیت اضافه شده 0.782%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 0.69% بالاتر است.

در همین حال کره جنوبی Kospi معامله 0.22% بالاتر است.

سهام در استرالیا برگزار شد به دستاوردهای با S&P/ASX 200 به دست آوردن 0.5 درصد به عنوان سهام بانک مشترک المنافع استرالیا رسید 3.97%.

سهام استرالیا مکمل های بهداشت و درمان شرکت Blackmores bucked روند کلی به عنوان آنها سقوط بیش از 13٪. این شرکت قبلا اعلام کرد که دور انداختن آن سود سهام و انتظار است که در این سال به سود بیش از نصف آن به عنوان زنجیره تامین نهفته coronavirus شیوع به گزارش رویترز،.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.67% بالاتر است.

“از coronavirus منظر من فکر می کنم نگرانی کرده اند احتمالا به اوج خود رسید” استیو برایس رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در استاندارد چارترد بانک خصوصی گفت: CNBC “و نشانه” در روز چهارشنبه. “به نظر می رسد که … بسیار قوی اقداماتی که گرفته شده توسط مقامات شروع به تحمل برخی از میوه ها.”

برایس گفت: بازار به احتمال زیاد در حال حاضر تمرکز بر روی “دست کشیدن بر تاثیر اقتصادی” و تأثیر آن بر درآمد شرکت ها به عنوان یک نتیجه از اقدامات انجام شده توسط مقامات در چین و جاهای دیگر در منطقه برای مقابله با شیوع ویروس.

شبانه در وال استریت شاخص S&P 500 بسته 0.2% بالاتر در 3,357.75 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.1% به پایان آن روز معاملاتی stateside در 9,638.94. میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت تا آنجا که 138 امتیاز قبل از بسته شدن تخت در 29,276.34.

این حرکت پس از ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت: بانک مرکزی است “از نزدیک نظارت بر” وضعیت اطراف مداوم coronavirus شیوع و تاثیر بالقوه آن به چین و اقتصاد جهانی هر چند او اشاره کرد که آن را “خیلی زود” چگونه این بیماری می تواند ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده.

پاول نظر می آیند به عنوان سرمایه گذاران همچنان دست به گریبان با عدم قطعیت در اطراف این ویروس است که در حال حاضر گرفته شده بیش از 1000 زندگی با بسیاری از آنها که از چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

“بر اساس (پاول) در نظر روشن است که فدرال ریزرو unfazed چون چین گرفته شده اقدامات قوی حاوی ویروس و ارائه نقدینگی. وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد در ایالات متحده و تا کنون تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده محدود است” Kathy Lien مدیر عامل استراتژی ارز در BK مدیریت دارایی نوشت: در یک یادداشت به تاریخ Feb. 11.

رهن هشدار داد که “بسیاری از کارخانه ها تهیه ما کسب و کار در چین باقی می ماند تعطیل و پروازها به مقصد چین باقی می ماند تا لغو شد.”

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.751 پس از کاهش از سطح بالاتر از 98.8 دیده دیروز.

ین داد و ستد در 109.81 در برابر دلار پس از دیدن سطوح اطراف 109.9 دیروز. دلار استرالیا در $0.6725 بعد از دیدن یک کم زودتر از $0.6709.

قیمت نفت افزایش یافت و بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 1.74% به $54.95 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز اضافه شده 1.36% به $50.62 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im