سهام آسیا عمدتا بالاتر به عنوان امید برای coronavirus واکسن افزایش

سهام در آسیا بیشتر معامله بالاتر شنبه صبح به امید یک coronavirus واکسن افزایش است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 1.33% در تجارت صبح در حالی که شاخص Topix اضافه شده 1.32%. کره جنوبی Kospi شروع به پریدن کرد 0.97%.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز پیشرفته 0.77%. سرزمین اصلی چین سهام اما تضعیف. شانگهای کامپوزیت پایین بود 0.54% در حالی که شنژن جزء ریختن 0.693%.

در استرالیا, S&P/ASX 200 پیشرفته 1.23%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.78% بالاتر است.

بانک جولیوس بائر را Bhaskar Laxminarayan گفت: آسیا بازار “با توجه به نشانه های از محیط زیست جهانی.”

“سهام به طور کلی در … تنها بازی در شهر” Laxminarayan که آسیا و رئیس مدیر سرمایه گذاری در این شرکت گفت: CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه. “احتمال ساخت هر نوع بازگشت در خطر-تنظیم اساس واقعا استوار بر روی شانه ها از سهام در حال حاضر.”

سرمایه گذاران در روز چهارشنبه به تماشای برای واکنش به آخرین تحولات اطراف بالقوه واکسن برای coronavirus. بیوتکنولوژی شرکت مدرن بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 تولید یک “قوی” پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود محاکمه انسان با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده در کارشناسی, New England Journal of Medicine.

هنوز تنش ها بین واشنگتن و پکن می تواند وزن در تمایلات سرمایه گذار. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او امضا قانون برای اعمال تحریم بر چین در پاسخ به تداخل آن با هنگ کنگ استقلال. تهمت نیز گفت: او یک فرمان اجرایی را امضا پایان هنگ کنگ وضعیت ویژه با ایالات متحده

ضمن اینکه بانک مرکزی ژاپن آماده است برای آزادی آن در گزارش چشم انداز در حدود 11:00 a. m. HK/گناه در روز چهارشنبه.

“بانک مرکزی ژاپن است که انتظار می رود به ترک سیاست های پولی بدون تغییر امروز” جوزف کپورسو رئیس بین المللی اقتصاد در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“سیاست های پولی تنظیمات در ژاپن در حال حاضر بسیار آسان قبل از coronavirus همه گیر” کپورسو گفت. “Looser سیاست های پولی بعید است که تفاوت های زیادی به ژاپن بهبود در نظر ما است.”

یک شبه stateside میانگین صنعتی داو جونز بسته 556.79 امتیاز بالاتر یا 2.1% در 26,642.59. S&P 500 به پایان رسید آن روز معامله 1.3% بالاتر در 3,197.52 در حالی که نزدک کامپوزیت بسته حدود 1% بالاتر در 10,488.58.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 96.104 پس از لمس کردن یک کم زودتر از 96.06.

ین داد و ستد در 107.22 هر دلار پس از لمس کردن سطوح اطراف 107.4 در برابر دلار آمریکا در روز گذشته ، دلار استرالیا تغییر در $0.7008 پس از صعود از سطوح زیر $0.694 دیروز.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا با 0.4% کاهش به $43.07 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 0.42% به $40.46 در هر بشکه رسید.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر:

  • ژاپن: بانک مرکزی ژاپن در گزارش چشم انداز در حدود 11:00 a. m. HK/گناه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>