سهام آسیا مخلوط به عنوان خصوصی بررسی فعالیت تولید ضربان انتظارات

سهام در آسیا معامله مخلوط در بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان یک خصوصی بررسی نشان داد تولید چین فعالیت گسترش کمی در ماه مارس است.

سرزمین اصلی چین سهام لبه بالاتر بعد از ظهر با شانگهای کامپوزیت با 0.3% رشد در حالی که شنزن کامپوزیت اضافه شده 0.83%.

این Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید در ماه مارس در 50.1 بالاتر از انتظارات از خواندن 45.5 توسط تحلیلگران در نظرسنجی رویترز. انتشار این آمد و در پشت فوریه خواندن 40.3 که بیشترین انقباض در ضبط. شاخص مدیران خرید بخش خوانش زیر 50 نشان دهنده یک انقباض در حالی که آمار و ارقام فوق نشان می دهد که سطح توسعه.

در روز سه شنبه چین گفت: رسمی آن شاخص مدیران خرید بخش تولید برای ماه مارس در آمد در 52.0 نشان می دهد گسترش و هجوم انتظارات از رکود است. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود این رقم به در آمده در 45 برای ماه.

این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ از سوی دیگر غوطه ور 0.92%.

دلار هنگ کنگ-ذکر شده سهام HSBC و استاندارد چارترد فرو 8.83% و 5.09% به دست آمد. حرکت در آمد و پس از هر دو انگلیسی دهندگان لغو پرداخت سود سهام به درخواست انگلستان تنظیم کننده های مالی در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 1.67% در بعد از ظهر در حالی که این شاخص Topix ریختن 1.05%. تولید کننده و شاخص در بانک مرکزی ژاپن Tankan مارس سال 2020 برای سه ماهه اول در آمد در -8. که پایین ترین سطح از ماه مارس 2013 به گزارش رویترز،. هنوز هم که بالاتر از انتظارات برای خواندن -10 در یک نظرسنجی رویترز.

در جای دیگر کره جنوبی را Kospi معامله 0.39% پایین تر در حالی که Kosdaq شاخص پیشرفته 0.33%. در ضمن سهام در استرالیا افزایش یافت, با S&P/ASX 200 تا 2.04%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص بود و تا حد زیادی ،

جی پی مورگان دارایی مدیریت تای Hui گفت CNBC در روز جمعه که آن را “هنوز نارس” برای سرمایه گذاران به بازگشت به سهام “در هر رشته ای مقدار یا مقدار است.”

“درآمد و یقین است که هنوز بزرگترین مسئله گفت:” تای که رئیس آسیا استراتژیست بازار در جی پی مورگان مدیریت دارایی ها. “ما نمی دانیم که در این مدت از این رکود یا رکود اقتصادی در سطح جهان است.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.108 پس از کاهش از سطح بالای 99.5 قبلا دیده.

ین داد و ستد در 107.81 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر از 108 روز گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6123 بعد از دیدن یک کم زودتر از $0.6107.

قیمت نفت مخلوط شد در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.86% به $25.86 در هر بشکه رسید. خام ایالات متحده آتی از سوی دیگر 0.39% به $20.56 در هر بشکه رسید.

— CNBC فرد ایمبرت و Saheli روی Choudhury کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>