سهام آسیا مخلوط به عنوان coronavirus نگرانی ادامه به وزن در تمایلات سرمایه گذار

بازارهای آسیا مخلوط شد روز جمعه به عنوان نگرانی از ادامه شیوع کروناویروس در چین ادامه داد: به وزن در تمایلات سرمایه گذار.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی بیش از شیوع کروناویروس که به کشته شدن دست کم 200 نفر در چین است.

سهام ژاپن بسته بالاتر به عنوان شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.99% به 23,205.18 با سهام توکیو الکترون پریدن 2.3%. این شاخص Topix همچنین افزود: 0.58% به پایان آن روز معاملاتی در 1,684.44.

کره جنوبی Kospi از سوی دیگر کاهش یافته است 1.35% به 2,119.01.

در ضمن هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص ریختن زودتر دستاوردهای آن را به عنوان کاهش یافت و به قلمرو منفی کاهش 0.13% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات.

سهام در استرالیا افزایش یافت در روز با شاخص S&P/ASX 200 تا 0.13% به 7,017.20.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.3% پایین تر است.

چین فعالیت تولید مطابق با انتظارات

چینی فعالیت تولید بدون تغییر بود از ماه گذشته, در ماه ژانویه, با توجه به رسمی چینی آمار منتشر شده در جمعه. رسمی تولید شاخص مدیران خرید (PMI) در آمد و در 50 گفت: چین اداره ملی آمار. ژانویه PMI خواندن از 50 آمد در خط با انتظارات اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. 50 سطح برای مدیران خرید بخش خوانش گسترش جدا از انقباض.

انتشار در میان پکن و تلاش برای مهار جریان شیوع ویروس در کشور است که فرستاده است وحشت در سراسر بازارهای جهانی در روزهای اخیر.

“تاثیر کامل از coronavirus هنوز به تحمیل و شاخص مدیران خرید بخش دیگر ماهانه فعالیت های شاخص چون دولت چین تعطیل شهر ووهان و اعمال سخت گیرانه اقدامات در دیگر مناطق از حدود 23 ژانویه” اقتصاددانان در Nomura نوشت: در یادداشت مورخ جمعه. “داده های ژانویه PMI جمع آوری شد قبل از آن اقدامات شدید معرفی شدند.”

اقتصاددانان هشدار داده است که هر دو تولید و شاخص مدیران خرید بخش خدمات و ارقام در ماه فوریه شیرجه می تواند به طیف وسیعی از 40-45 به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

“شاخص مدیران خرید بخش خدمات می تواند ضربه سخت تر از شاخص مدیران خرید بخش تولید به عنوان تعدادی از خدمات بخش آمده اند به توقف سنگ زنی پس از 23 ژانویه” گفتند.

علاوه بر نگرانی های باقی مانده بیش از چین مصرف کننده بخش است که یک تحلیلگر به عنوان “بزرگ ناشناخته در این نقطه است.”

“شما یک وضعیت که در آن خرده فروش واقع شده تان شدیدا از مهم 8 درصد به علاوه رشد سال بیش از سال. در ضمن مصرف کننده اهرمی بالا اضافه شده بسیاری از بدهی در وام مسکن منطقه” اندرو ذغال سنگ مدیر عامل در شرق پایتخت تحقیقات گفت: CNBC “و نشانه” در روز جمعه.

که می آید به کسب و کارهای کوچک در کشور در حال کوتاه از پایتخت و جنگ تجاری بین واشنگتن و پکن “به شدت تحت تاثیر” high-end واردات ذغال سنگ گفت.

“شما باید یک وضعیت در حال حاضر با این ویروس پس شما رو به تعجب در چه نقطه وجود دارد gonna be نسبتا قابل توجهی کاهش خرید مصرف کننده فعالیت به عنوان یک نتیجه از این همه نیروهای مختلف,” او گفت:. “آیا این ویروس کاتالیزور و یا فقط به عنوان یک برج تا همه چیزهای بد اتفاق می افتد در چین هنوز ناشناخته است.”

ارز

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 97.944 پس از لمس کردن یک کم زودتر از 97.855.

ین داد و ستد در 109.04 دلار پس از تضعیف از سطح زیر 108.8 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6713 پس از لمس کردن یک کم زودتر از $0.6703.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>