سهام آسیا, لبه بالاتر به عنوان بانک مرکزی کاهش نرخ نقدی به رکورد جدید کم

سهام در آسیا بیشتر افزایش یافت هر چند دستاوردهای پوش شد در میان به طور بالقوه نقش برآب امیدوار است که بانک مرکزی می تواند اقدام برای مبارزه با تاثیر از شیوع کروناویروس.

سرزمین اصلی چین سهام در روز با شنژن جزء تا 0.9% به 11,484.21 در حالی که شنزن کامپوزیت به دست آورد 1.031 درصد به حدود 1,888.92. قبلا در این جلسه شنژن شاخص دیده بود دستاوردهای بیش از 2 ٪ در هر. شانگهای کامپوزیت پیشرفته 0.74% به اطراف 2,992.90. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص در حدود 0.3 درصد و بالاتر از آن نهایی ساعت از معاملات.

در کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.58% به 2,014.15.

در جای دیگر این شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 1.22% به 21,082.73 در حالی که Topix کاهش 1.36% به پایان آن روز معاملاتی در 1,505.12. استرالیا S&P/ASX 200 بسته 0.69% بالاتر در 6,435.70.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.84% بالاتر است.

بانک مرکزی از کاهش نرخ

بانک مرکزی استرالیا (RBA) اعلام کرد روز سه شنبه یک کاهش در نرخ نقدی با 25 واحد به رقم 0.5% و یک رکورد جدید کم است. پس از آن تصمیم دلار استرالیا افزایش یافت به $0.6549 بعد از دیدن یک کم زودتر از $0.6507.

“Coronavirus شیوع خارج از کشور است که با داشتن یک اثر قابل توجهی در اقتصاد استرالیا در حال حاضر به خصوص در آموزش و پرورش و سفر بخش” گفت: رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو, در بیانیه ای.

“جهانی شیوع کروناویروس است که انتظار می رود برای به تاخیر انداختن پیشرفت در استرالیا نسبت به اشتغال کامل و تورم هدف است. به همین دلیل هیئت رئیسه در نظر گرفته که آن را مناسب برای کاهش سیاست های پولی بیشتر به ارائه پشتیبانی های اضافی برای اشتغال و فعالیت های اقتصادی” لاو گفت.

اظهار نظر پس از بانک مرکزی استرالیا اعلام کرد تصمیم خود را HSBC را پل Bloxham گفت که بانک مرکزی “نقل مکان کرد به طوری سریع است.”

“من مطمئن هستم که پولی (سیاست) پاسخ در حال رفتن به انجام این کار اما بسیار بدیهی است … این عربا احساس که آنها سلام تا به حال به انجام این کار” Bloxham که اقتصاددان ارشد برای استرالیا و نیوزیلند و جهانی کالاها در HSBC گفت CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه.

“سوال اصلی این است که جاوا بود به دنبال در سطح جهان است که این رهبری کردن برای بسیاری از بانک های مرکزی دیگر به دنبال کت و شلوار؟,” او پرسید. “این بانک مرکزی است که منجر به راه در نظر … ارائه یک برش. من نمی دانم که چگونه موثر آن خواهد بود.”

در مالزی که در آن کشور در برخورد با یک موج اخیر عدم اطمینان سیاسی که منجر به غیر منتظره انتصاب یک نخست وزیر جدید بانک نگارا مالزی قطع آن یک شبه سیاست نرخ 25 واحد به 2.5%. که به کمترین میزان خود در 10 سال گذشته به رادیو فردا.

محرک امید

باریک شدن دستاوردهای منطقه ای در آمد زیر یک شنبه گزارش رویترز که گروه هفت قدرت صنعتی است که انتظار می رود به صدور بیانیه ای در روز سه شنبه یا چهارشنبه در مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس.

در حال حاضر آن را شامل نمی شود هر گونه تماس برای دولت جدید هزینه و یا هماهنگ کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی گزارش رویترز به نقل از یک G-7 رسمی با دانش مستقیم از مذاکرات.

که به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک کنفرانس تلفنی بین مالی جهانی وزرا و روسای بانک های مرکزی برای هماهنگ کردن مالی و اقتصادی در پاسخ به کوروناویروس.

تلفنی تماس خواهد بود به رهبری وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول است و انتظار می رود اتفاق می افتد در روز سه شنبه در 7 p. m. و با توجه به CNBC استیو Liesman. نمایندگان گروه هفت صنعتی سازمان ملل حضور خواهد تماس بگیرید.

“من فکر می کنم این واقعیت است که ما حتی گفتگو در مورد محرک مثبت است” گفت: Manpreet Gill سر از درآمد ثابت ارزها و کالاها استراتژی سرمایه گذاری در استاندارد چارترد بانک های خصوصی است.

طوفان یا گرداب شدید Gill اضافه شده که سنتی سیاست های پولی است که یک “بی پرده ساز است.”

“میخوای بیشتر نقدینگی شما می توانید نرخ بهره پایین تر. که ممکن است بخشی از یک راه حل خوب اما که ممکن است به اندازه کافی به خودی خود گفت:” CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average افزایش یافت 1,293.96 امتیاز بالاتر به 26,703.32 — بزرگترین حرکت بر اساس درصد از مارس 2009 و 30-میانگین سهام بزرگترین-تا امتیاز به دست آورید. S&P 500 با افزایش 4.6 درصدی — بهترین خود را یک روز پس از عملکرد Dec. 26, 2018 به پایان آن روز معاملاتی در 3,090.23. شاخص Nasdaq Composite نیز تا به حال بهترین روز پس از 2018 افزایش 4.5 درصد به نزدیک در 8,952.16.

سرمایه گذاران رانده شدند به ایمنی در هفته گذشته در میان ترس بیش از تاثیر اقتصادی coronavirus به سرعت در حال گسترش در خارج از چین که در آن اولین بیماری گزارش شده است. بیش از 89,000 موارد تایید شده اند در سراسر جهان تا کنون همراه با حداقل 3000 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.444 پس از کاهش از سطح اطراف حدود 98 دیروز.

ین ژاپن تقویت شد و به 107.93 هر دلار بعد از یک کم زودتر از 108.53.

قیمت نفت بيشتر در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 0.92% به $52.38 در هر بشکه رسید در حالی که ایالات متحده آتی پیشرفته 1.43% به $47.42 در هر بشکه رسید.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>