سهام آسیا کاهش به سرمایه گذاران نظارت بر ویروس’ تاثیر بالقوه در تولید چین

سهام در آسیا کاهش یافته است در صبح روز دوشنبه تجارت به عنوان سرمایه گذاران نظارت مداوم ویروس شیوع و تاثیر آن بر تولید کنندگان چینی. کارخانه ها در چین راه اندازی شد به بازگشت به کار در روز دوشنبه اما بسیاری می رود که این بسته به صورت دیگر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.69% در اوایل تجارت در حالی که شاخص Topix کاهش 0.75%. کره جنوبی Kospi نیز کاهش یافت 1.15%.

در ضمن سهام در استرالیا کمتر بود در صبح و تجارت با S&P/ASX 200 کاهش 0.45%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.4% پایین تر است.

سرمایه گذاران را برای انتشار چینی تورم در ماه ژانویه با شاخص قیمت مصرف کننده و شاخص قیمت تولید کننده مجموعه به حدود 9:30 صبح هنگ کنگ/گناه در روز دوشنبه.

تحولات در حال انجام coronavirus شیوع نیز در ادامه به تماشا با مرگ و میر از این بیماری سبقت سارس بیش از آخر هفته.

کارخانه ها در چین در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز دوشنبه پس از تمدید تعطیلات به دلیل تلاش برای کنترل جدید کروناویروس هر چند بسیاری می رود که این بسته به صورت دیگر.

که می تواند به معنای بیشتر اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت ها. قرنطينه و اقدامات دیگر در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع بیماری می تواند همچنان به اخلال الکترونیک ساخت خوبی به 2020 فصل تعطیلات حتی اگر کارخانه ها به سرعت بازگشت به تولید کامل تولید ،

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.652 پس از صعود از سطوح زیر 97.6 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 109.63 هر دلار پس از دیدن یک کم زودتر از 109.84. دلار استرالیا تغییر در $0.667 پس از کاهش از اوج بالاتر از $0.672 هفته گذشته است.

قیمت نفت کمتر بود در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.01% به $53.92 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز ریختن 0.97% به $49.83 در هر بشکه رسید.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر در روز دوشنبه:

  • چین: شاخص قیمت مصرف کننده و شاخص بهای تولید کننده در ماه ژانویه در ساعت 9:30 صبح هنگ کنگ/گناه

— CNBC یونیس Yoon و Kif Leswing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>