آسیا و اقیانوسیه سهام لغزش به عنوان چین می گوید آن در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی رشد 3.2%; SMIC soars بیش از 200% در شانگهای اولین

چین روز پنجشنبه گزارش داد که تولید ناخالص داخلی این کشور رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم سال جاری نسبت به یک سال پیش. که بالاتر از انتظارات از 2.5 درصد رشد در سه ماهه آوریل تا ژوئن توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. در ضمن خرده فروشی در ماه ژوئن کاهش یافت 1.8% در سال در حال سقوط کوتاه از انتظارات 0.3% رشد توسط تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

اطلاعات منتشر شده از چین شده اند تماشا, توسط سرمایه گذاران برای یافتن سرنخ هایی در این کشور بهبود اقتصادی از coronavirus.

اظهار نظر در تولید ناخالص داخلی چین, چاپ, جی پی مورگان مدیریت دارایی را مارسلا چو نوشت: در یک توجه داشته باشید: “به دنبال به جلو ما انتظار می رود برای دیدن بهبود مستمر در آینده محله به عنوان داخلی فعالیت های اقتصادی تا حد زیادی از سر گرفت.”

“همراه با افزایش در دولت محور زیرساخت های سرمایه گذاری و مصرف ممکن است تبدیل به یک رشد جدید درایور” چو گفت. “از آنجا که خانواده های داخلی جمع شده اند مقدار زیادی از سپرده های بانکی برای پس انداز احتیاطی در طول رکود اقتصادی و همه گیر بازیابی سریع ممکن است دیده می شود در مصرف زمانی که اعتماد به نفس خود را بهبود می بخشد.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.132 پس از لمس کردن یک کم زودتر از 95.999.

ین داد و ستد در 106.95 هر دلار پس از تقویت به شدت از سطوح بالاتر 107.1 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6987 پس از افزایش سطح زیر $0.696 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی.

قیمت نفت نیز با کاهش در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.57% به $43.54 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز ریختن 0.73% به $40.90 در هر بشکه رسید.

— CNBC Arjun Kharpal کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>