آسیا و اقیانوسیه سهام منجر به کاهش قیمت نفت به اوپک و متحدان آن تاخیر جلسه

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح و تجارت به عنوان یک جلسه برنامه ریزی شده بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در ابتدا مجموعه را به جای دوشنبه به تعویق افتاد.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.72% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن Softbank گروه به دست آورد 3.22% در حالی که شاخص Topix اضافه شده 1.49%.

کره جنوبی Kospi همچنین پیشرفته 1.74% در تجارت صبح در حالی که Kosdaq رشد شاخص 2.24%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص لبه 0.27% بالاتر است.

در ضمن سهام در استرالیا افزایش یافت, با S&P/ASX 200 به دست آوردن 2.37%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.43% بالاتر است.

بازار در چین بسته شده روز دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

تمرکز سرمایه گذار در روز دوشنبه به احتمال زیاد در قیمت نفت است. برنامه ریزی یک جلسه بین اوپک و متحدان آن در مجموع به عنوان اوپک+ عقب رانده شد بالا بردن ترس است که کاهش تولید ممکن است با چالش های.

قیمت نفت کاهش یافت و در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 3.99% به $32.75 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 6.25% $26.57 در هر بشکه رسید.

هفته گذشته هر دو نفت برنت و ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام رسید به بهترین خود را در هفته در رکورد به عربستان سعودی به نام برای اوپک+ جلسه سیگنالینگ می تواند وجود پیشرفت در تولید را کاهش دهد. اما تنش میان عربستان سعودی و روسیه تشدید روز جمعه و جلسه را در حال حاضر “به احتمال زیاد” برگزار شد روز پنج شنبه با توجه به منابع آشنا با این موضوع.

این سازمان را در نشست ماه مارس به پایان رسید و با هیچ معامله پس از روسیه را رد کرد و ریاض را پیشنهاد کاهش است که تا به حال ساخته شده است در تلاش برای سرپا نگه داشتن کاهش قیمت نفت به عنوان coronavirus شیوع sapped تقاضا است. این لگد کردن یک جنگ قیمت بین دو نیروگاه تولید.

تحولات جهانی coronavirus ویروس همه گیر خواهد شد و همچنین در ادامه به تماشا به عنوان نگرانی از ویروس’ تاثیر اقتصادی فرستاده اند بازار به یک گردباد در هفته های اخیر. در سطح جهان بیش از 1.2 میلیون نفر آلوده شده اند در حالی که حداقل 65,711 زندگی گرفته شده توسط این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.702 پس از عبور از 100 سطح در هفته گذشته.

ین داد و ستد در 108.77 هر دلار پس از تضعیف از سطح زیر 107.4 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6015 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.609 هفته گذشته است.

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>