آسیا و اقیانوسیه سهام افزایش در میان coronavirus واکسن امیدوار است; استرالیا تجارت داده و ممکن است نتواند انتظارات

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح روز پنجشنبه تجارت دنبال اخبار مثبت یک شبه در اطراف توسعه بالقوه coronavirus واکسن.

این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ led سود در میان منطقه بازارهای عمده افزایش 1.36% به عنوان سهام در این شهر بازگشت و به تجارت زیر یک شنبه تعطیلات. تنش تماشا خواهد کرد به عنوان پلیس هنگ کنگ اعلام کرد روز شنبه آنها تا به حال ساخته شده خود را برای اولین بار بازداشت و پس از چین امنیت ملی قانون به اثر رفت.

سرزمین اصلی چین سهام نیز شاهد دستاوردهای با ترکیبی شانگهای افزایش حدود 0.5 درصد و شنژن جزء اضافه شده 0.231%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.28% در تجارت به عنوان سهام کنگلومرا Softbank گروه شروع به پریدن کرد بیش از 2٪. این شاخص Topix همچنین افزود: 0.39%. کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.64%.

در ضمن استرالیا S&P/ASX 200 رز 0.71%. استرالیا مازاد تراز تجاری برای ماه مه در آمد در 8.025 میلیارد دلار استرالیا ($5.55 میلیارد دلار) با توجه به کشور را اداره آمار. بود که کمتر از حد انتظارات از یک مازاد تجاری از 9 میلیارد دلار استرالیا در یک نظرسنجی رویترز.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.85% بالاتر است.

سرمایه گذاران تماشا به صورت شبانه واکنش به مطالعه از coronavirus نامزد بودن طراحی و توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech که نشان داد این دارو ایجاد شده خنثی سازی آنتی بادی است. نتایج که به صورت آنلاین ارسال کرده و در عین حال به مرور توسط یک مجله پزشکی.

“ما در حال محتاط” جوزف کپورسو رئیس بین المللی اقتصاد در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید. “ما دریافت اخبار مثبت در مورد پتانسیل واکسن در گذشته اما هنوز برای دیدن گسترده تولید و توزیع است.”

بالا سازمان بهداشت جهانی رسمی شنبه هشدار داد که برخی کشورها ممکن است نیاز به reimplement مستندات. در ایالات متحده بیش از 12 متحده را متوقف و یا نورد خود را reopenings زیر اخیر سنبله در موارد. در سطح جهان بیش از 10 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus و حداقل 511,000 زندگی گرفته شده است با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

به دنبال به جلو به اشتغال بخش غیرکشاورزی ایالات متحده در گزارش منتشر شد پنج شنبه صبح stateside.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 97.12 پس زودتر بالا از 97.19.

ین داد و ستد در 107.42 هر دلار زیر آن تقویت دیروز از اطراف 108 علامت در برابر دلار آمریکا تقویت شد. دلار استرالیا در $0.6923 پس از تندرست از سطح زیر $0.69 دیروز.

قیمت نفت تضعیف در صبح روز معاملات روز پنج شنبه با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.14% به $41.97 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 0.23% به $39.73 در هر بشکه رسید.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *