آسیا و اقیانوسیه سهام افزایش جلوتر از بانک فدرال نرخ بهره; Samsung Electronics درآمد از دست انتظارات

سهام در آسیا افزایش یافت در بعد از ظهر و تجارت به عنوان سرمایه گذاران در انتظار ایالات متحده فدرال رزرو تصمیم نرخ بهره انتظار می رود بعد از چهار stateside.

سرزمین اصلی چین سهام انرزی در اوایل تجارت با ترکیبی شانگهای تا 0.46% در حالی که شنزن کامپوزیت به دست آورد 0.118%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز پیشرفته 0.27%.

کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.86% در بعد از ظهر تجارت است. در استرالیا, S&P/ASX 200 رز 1.15% به عنوان سهام عمده بانک ها مانند بانک مشترک المنافع استرالیا و Westpac پیشرفته.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 0.93%.

بر درآمد شرکت ها مقابل کره جنوبی سامسونگ الکترونیک نوشته شده در سه ماهه اول سود خالص 4.9 تریلیون وون کره (approx. $4.01 میلیارد دلار) گزارش رویترز روز شنبه. هنوز هم که زیر Refinitiv برآورد 5.1 هزار میلیارد به دست آورد.

صنعت سنگین وزن پرچم که به طور کلی درآمد هستند به احتمال زیاد به کاهش در سه ماهه دوم نسبت به دوره قبلی در حالی که Covid-19 رود به طور قابل توجهی تاثیر تقاضا برای چند تا از هسته آن محصولات با توجه به انتخاب. سهام سامسونگ الکترونیک آخرین معامله در مورد 0.2% بالاتر است.

بازارهای ژاپن بسته شده در روز چهارشنبه برای یک روز تعطیل است.

در بانک مرکزی, اخبار بانک فدرال انتظار برای اعلام نرخ بهره در 2:00 p. m. HK/گناه در روز پنج شنبه. سرمایه گذاران را نگاه کنید برای راهنمایی در آمریکا, بانک مرکزی, مسیر آینده نرخ بهره را به عنوان کشور به نظر می رسد به تدریج به سمت بازگشایی اقتصاد آن است.

“ما در حال انتظار هر اقدام سیاسی از تغذیه است که در حال حاضر به راه انداخته تزلزل سیاست تسهیل در جلسات اضطراری; از کاهش نرخ اساسا به صفر; “نامحدود QE”; های مختلف به تمدید نقدینگی/وام امکانات” تحلیلگران در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“این احتمال وجود دارد که فدرال ریزرو را صرفا ارزیابی سیاست اقداماتی که اعلام شده است و احتمالا ساده/روشن شدن مجموعهای از امکانات راه اندازی” که به گفته تحلیلگران. “که گفت: وجود خواهد داشت هیچ چیز در این سخنان نشان می دهد که فدرال رزرو است که در هر چیزی اما حامی کاهش نرخ بهره در حالت و حفظ تهاجمی کاهش موضع.”

قیمت نفت افزایش

قیمت نفت افزایش یافت در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت 4.35% بالاتر در $21.35 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 14.75 درصد به $14.16 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.698 پس از زودتر از 99.885.

ین داد و ستد در 106.54 هر دلار پس از تقویت به شدت از سطوح بالاتر 107.2 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6533 پس از افزایش سطح زیر $0.648 دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>