آسیا و اقیانوسیه سهام عمدتا سقوط به عنوان سرمایه گذاران برای تماشای محرک با ویروس گسترش ادامه

سهام در آسیا و اقیانوسیه معامله مخلوط صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به سازمان دیده بان برای تحولات در اطراف محرک اقتصادی دولت به عنوان coronavirus همچنان گسترش آن در سطح جهان است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت و به قلمرو منفی آن را به عنوان تضعیف 1.02% در حالی که شاخص Topix شد fractionally بالاتر است.

سرزمین اصلی چین سهام بودند کمی تغییر در اوایل تجارت با ترکیبی شانگهای و شنژن جزء هر دو معلق در هوا بالاتر از flatline در حالی که شنزن کامپوزیت پیشرفته 0.22%. در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ غوطه ور 0.13%.

کره جنوبی Kospi معامله 1.03% پایین تر است. سهام در استرالیا نیز کاهش پیدا کرد و شاخص S&P/ASX 200 تضعیف 1.93%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن داد و ستد 0.25% پایین تر است.

بانک ملی استرالیا را (NAB) Tapas Strickland هشدار داد در صبح روز چهارشنبه توجه داشته باشید که بازار در حال “به احتمال زیاد باقی می ماند فرار” به عنوان سرفصل در اطراف کروناویروس “همچنان در سمت منفی.”

Strickland که یک مدیر اقتصاد و بازار در استرالیا وام دهنده با ذکر گزارش تعداد coronavirus موارد در ایتالیا خونتان گذشته 10,000 به عنوان به خوبی به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield نظرات که در برخی از مناطق ایالات متحده در حال حاضر در “بالا کاهش” به جای مهار.

نگرانی های اطراف جهانی شیوع کروناویروس فرستاده اند بازار در یک غلتکی سوار coaster در روزهای اخیر. این بیماری آلوده حداقل 113,851 گرفته و بیش از 4000 زندگی می کند تا کنون با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سازمان بهداشت جهانی است.

به عنوان سرمایه گذاران سازمان دیده بان برای اقدامات محرک اقتصادی توسط دولت برای مبارزه با کروناویروس’ تاثیر دولت استرالیا اعلام کرد 2.4 میلیارد دلار استرالیا (approx. $1.56 میلیارد دلار) بسته بهداشت که گفته ارائه “حمایت بی سابقه ای در سراسر مراقبت های اولیه مراقبت از سالمندان و بیمارستان و تحقیقات پزشکی ملی ذخایر.”

در همین حال یک مقام کاخ سفید گفت: CNBC که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن 0% حقوق و دستمزد مالیاتی برای کارفرمایان و کارکنان برای بقیه سال در دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره آمریکا روز سه شنبه. ژاپن نیز پرده برداری از یک بسته به ارزش حدود 4 میلیارد دلار در روز سه شنبه برای مقابله با شیوع کروناویروس با توجه به انتخاب.

یک شبه stateside میانگین صنعتی داو جونز بسته 1,167.14 امتیاز بالاتر در 25,018.16 برش آن ضرر روز دوشنبه در نیم. S&P 500 به 4.9 درصد به پایان آن روز معاملاتی در 2,882.23 — بهترین روز پس Dec. 26, 2018. شاخص Nasdaq Composite با هم شروع به پریدن کرد 4.9 درصد به نزدیک در 8,347.40.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 96.273 بعد از دیدن پایین زیر 95.2 در اوایل این هفته.

ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک پناهگاه امن ارز داد و ستد در 104.82 هر دلار پس از لمس کردن یک کم زودتر از 105.67. دلار استرالیا در $0.6498 پس از آن لغزش دیروز از سطوح بالاتر از $0.657.

قیمت نفت بالاتر بودند در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت پیشبرد 4 ٪ به $38.71 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز شروع به پریدن کرد 3.14% به $35.44 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>