آسیا و اقیانوسیه سهام بیشتر لبه های بالاتر به عنوان ایالات متحده-چین تنش معطل

سهام در آسیا و اقیانوسیه بیشتر انرزی در روز جمعه زیر پنج شنبه افت که دیدم سهام در چین انداخت بیش از 4 درصد.

سرزمین اصلی چین سهام از بهبود زودتر به کاهش دید عالی در روز جمعه. شانگهای کامپوزیت اضافه شده 0.13% به حدود 3,214.13 در حالی که شنژن جزء پیشرفته 0.913 درصد به حدود 13,114.94. هانگ سنگ در هنگ کنگ رشد شاخص 0.69% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات.

کره جنوبی Kospi پیشرفته 0.8% به 2,201.19.

ژاپن سهام bucked روند کلی در میان منطقه عمده بازار. این شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز با کاهش 0.32% به 22,696.42 در حالی که شاخص Topix ریختن 0.33% در روز به 1,573.85.

در استرالیا, S&P/ASX 200 بسته 0.38% بالاتر در 6,033.60.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص پیشرفته 0.7%.

“آسیایی, سهام هنوز هم بسیار ارزان نسبت به شاخص های جهانی سهام” Dan Fineman co-معاون آسیا و اقیانوسیه سهام استراتژی در کردیت سوئیس گفت: “CNBC “و نشانه” در روز جمعه.

“در تعدادی از زمینه های آسیا در کل خوب به نظر می رسد اما اگر شما می خواهم به تمرکز در منطقه من فکر می کنم شما بهترین برای تاکید بیشتر اقتصادهای توسعه یافته,” Fineman گفت.

مکان هایی مانند سنگاپور کره جنوبی و استرالیا را “بسیار بیشتر از ظرفیت” برای محرک های مالی او افزود: “کلید بازیابی در میان مدت پس از همه گیر عبور می کند این است که حمایت از دولت است.”

روز جمعه حرکت به دنبال تیز شنبه سقوط در بازارهای سهام چین همراه با تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده داده است که از دست رفته ، این مدعیان رقم stateside در آمد در 1.3 میلیون برای هفته پایان جولای 11, وزارت کار گفت: پنج شنبه. که در مقایسه در برابر انتظارات از 1.25 میلیون توسط اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

تنش بین واشنگتن و پکن نیز ممکن است وزن در تمایلات سرمایه گذار. گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک منبع که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به ممنوعیت سفر stateside توسط همه اعضای حزب کمونیست چین و خانواده خود را.

در ضمن سنگاپور تجارت آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد افزایش در غیر نفتی صادرات داخلی (NODX) برای ماه ژوئن. NODX در ماه ژوئن افزایش یافت و 16.1 درصد نسبت به یک سال پیش ضرب و شتم انتظارات از 6.2 درصد افزایش اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. داده ها پس از انتشار این کشور آخرین محصول ناخالص داخلی شماره منتشر شد در اوایل این هفته در آمد بدتر از تحلیلگران پیش بینی و نشان داد که اقتصاد این کشور وارد رکود فنی.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.257 زیر کاهش آن از سطح بالای 96.4 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی.

ین داد و ستد در 107.11 هر دلار در آشفته معاملاتی هفته است که ارز در رفتن از سطوح اطراف 107.4 به زیر 106.8 در برابر دلار آمریکا تقویت شد. دلار استرالیا تغییر در $0.699 بعد از دیدن سطح حدود 0.7 دیروز.

قیمت نفت کمتر بود در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.71% به $43.06 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام نیز کاهش 0.61% به $40.50 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>