سهام در آسیا و اقیانوسیه معامله مخلوط صبح روز پنجشنبه به عنوان یک افزایش در تعداد coronavirus موارد در چین هوبئی استان گزارش شد.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.13% در حالی که شاخص Topix شد 0.37% پایین تر است. سهام کنگلومرا Softbank گروه ادامه داد: برای دیدن دستاوردهای پس از چهار موج به دست آوردن 0.94% در تجارت صبح. حرکت آمد و به سمت بالا با وجود این شرکت ارسال یک نزدیکی بین بردن آن سود سه ماهه.

در همین حال کره جنوبی Kospi اضافه شده 0.59%. سهام در استرالیا نیز بالاتر در صبح و تجارت با S&P/ASX 200 تا 0.21%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص بود و تا حد زیادی ،

حرکت منطقه ای در آمد که در چین هوبئی استان در روز پنج شنبه گزارش داد افزایش تعداد coronavirus موارد پس از استان گفت: از آن آغاز شده که شامل “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آن شمارش. ضریب اطمینان بازار شده مثبت بوده است پیش از آن در هفته به عنوان داده شده بود نشان آشکار کندی در سرعت جدید موارد گزارش شده.

بر درآمد شرکت ها مقابل شرکت هایی مانند نیسان موتورز ژاپن و چینی با تکنولوژی کرگدن Alibaba در حال انتظار برای اعلام نتایج مالی سه ماهه خود را در روز پنج شنبه.

سنگاپور DBS در صبح روز پنج شنبه اعلام کرد که 14 درصد جهش در سود خالص خود را برای سه ماهه چهارم نسبت به یک سال پیش.

ارز

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.049 بعد از دیدن پایین در اطراف 98.7 زودتر.

ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 109.90 هر دلار بعد از یک کم زودتر از 110.09. دلار استرالیا تغییر در $0.672 بعد از لمس زودتر بالا از $0.6738.

دریایی یوان چین در برابر دلار آمریکا در آخرین معاملات در 6.9836 در هر دلار.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر امروز:

  • ژاپن: نیسان سه ماهه سوم درآمد
  • هنگ کنگ: راهنمایی دسامبر درآمد سه ماهه

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su