آسیا و اقیانوسیه سهام پرش به سرمایه گذاران شانه افزایش coronavirus موارد

سهام در آسیا معامله بالاتر در صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران شانه نگرانی از افزایش تعداد coronavirus موارد stateside.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن افزایش یافت 1.34% در اوایل تجارت به عنوان سهام کنگلومرا Softbank و ربات ساز Fanuc شروع به پریدن کرد بیش از 2 ٪ در هر. این شاخص Topix همچنین پیشرفته 1.44%. کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.6%.

در ضمن استرالیا S&P/ASX 200 اضافه شده 1.44% به عنوان سهام عمده بانک ها مانند بانک مشترک المنافع استرالیا و Westpac رسید بیش از 2 ٪ در هر.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.24% بالاتر است.

سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد یک رکورد روزانه افزایش جهانی coronavirus موارد با توجه به انتخاب. Stateside فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد بیش از 15000 جدید کروناویروس عفونت — بالاترین واحد در روز در مجموع تا به امروز برای هر دولت ایالات متحده از این بیماری همه گیر را آغاز کرد در این کشور است.

“حال گریم ما COVID-19 عفونت اخبار همچنان به صورت شتابزده نادیده گرفت” ری Attrill سر از استراتژی ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید. Attrill گفت که با توجه به “حال خوش” اطراف عوامل مانند “خط زمان برای کشف و سریع رول از یک واکسن موثر” را به عنوان به خوبی به عنوان پتانسیل اضافی سیاست حمایت از اقتصاد ایالات متحده.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.606 پس از کاهش از سطح بالای 96.9 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 106.90 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر 107.2 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6942 پس از آشفته تجارت در هفته گذشته است که آن را دیدم نوسانی بین سطوح زیر $0.694 به بالا $0.698.

قیمت نفت کاهش یافت و در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.06% به $42.78 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 1.16% به $40.08 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>